چاپ شال زنانه

چاپ روی شالچاپ روی شال خدمات ویژه ایست که شابلون مخصوص بانوان خوش سلیقه ای که قصد دارند طرح خاص خود را روی شال داشته باشند و سازمان ها و شرکت هائی که قصد دارند لباس فرم شکیلی به همراه آرم و لوگوی خود برای کارمندان در نظر بگیرند و همچنین برای هنرمندانی که قصد دارند مزون لباس های خود را هنری تر و تکمیل تر نمایند در نظر گرفته شده است. معمولا شال هائی که در بازار وجود دارند به علت شکل و شمایل و طرحی که دارند امکان چاپ ویژه برای سازمان ها و شرکت ها را ندارند اما ما با خدماتی که ارائه داده ایم این مشکل را برطرف نموده ایم. بر همین اساس بسیاری از شرکت ها و ارگان ها به چاپ لوگوی خودشان بروی شال اقدام مینمایند تا نظم و زیبائی بیشتری به سازمان خود ببخشند.

ویژگی های چاپ شال

جنس شال : پلی استر پنبه
رنگ شال : سفید و رنگی
سایز شال های موجود : ۱۷۵×۶۰ cm
حداکثر ابعاد قابل چاپ : ۳۰×۲۰ سانت
نحوه شستشو : قابل شستشو

چاپ روی شال سفید

چاپ بروی شال سفید با چاپ روی شال های رنگی متفاوت میباشد. چاپی که بروی پارچه سفید انجام می شود کمی کیفیت بهتری از چاپ روی شال های رنگی دارند. یعنی چاپ طوری انجام میگیرد که چاپ به خورد پارچه رفته و به هیچ عنوان اثری از پارچه مشخص نمی باشد. به همین علت دارای شکل و ظاهری بهتر میباشد.

چاپ روی شال رنگی

بدین علت که سیستم های مورد استفاده طوری است که در آن از رنگ سفید استفاده نمی شود لذا چاپ بروی شال های رنگی باید به صورت لیبلی انجام گیرد. یعنی ابتدا چاپ بروی لیبل هائی انجام میشود و سپس این لیبل ها با حرارت بر شال چاپ می شود که این نوع چاپ باعث میگردد با دست کشیدن اثر لیبل در شال مشخص باشد.

  • تک : ۳۹۹۰۰ تومان
  • ۱۰ تا ۲۰ عدد : ۳۴۹۰۰ تومان
  • تخفیف تیراژ
  • سفارش شال