چاپ شال و روسری

چاپ و گلدوزی شال

تولید و چاپ شال و روسری تک و عمده

یکی از خدماتی که توسط سایت شابلون ارائه میگردد خدمات چاپ شال و همچنین خدمات چاپ روسری می باشد. در نظر داشته باشید در این نوع چاپ امکان چاپ به صورت شیت در ابعاد کوچک روی شال مقدور است و امکان چاپ روی تمام شال مقدور نیست. اما با کمی سلیقه و روحیه هنری می توان محصولی اختصاصی و یا شال تبلیغاتی زیبائی به این طریق تولید کرد. همچنین ما امکان گلدوزی شال و روسری با لوگو و آرم شما را نیز داریم.

چاپ شال زنانه

چاپ روی شال خدمات ویژه ایست که شابلون مخصوص بانوان خوش سلیقه ای که قصد دارند طرح خاص خود را روی شال داشته باشند و سازمان ها و شرکت هائی که قصد دارند لباس فرم شکیلی به همراه آرم و لوگوی خود برای کارمندان در نظر بگیرند و همچنین برای هنرمندانی که قصد دارند مزون لباس های خود را هنری تر و تکمیل تر نمایند در نظر گرفته شده است. معمولا شال هائی که در بازار وجود دارند به علت شکل و شمایل و طرحی که دارند امکان چاپ ویژه برای سازمان ها و شرکت ها را ندارند اما ما با خدماتی که ارائه داده ایم این مشکل را برطرف نموده ایم. بر همین اساس بسیاری از شرکت ها و ارگان ها به چاپ لوگوی خودشان بروی شال اقدام مینمایند تا نظم و زیبائی بیشتری به سازمان خود ببخشند.

چاپ شال

چاپ روسری

چاپ روی روسری نیز از خدماتیست که شابلون به خوبی آن را به مشتریان ارائه میدهد و سفارش دهندگان زیادی نیز به این خدمات علاقه نشان داده اند. لذا نسبت به گسترش این بخش اقدام نموده و بازخوردهای خوبی را نیز دریافت نموده ایم. همچنین در تیراژ بالا امکان گلدوزی روسری نیز وجود دارد. ایجاد طرح اختصاصی بروی روسری برای ایجاد لباس فرم یکدست و همچنین تبلیغات بصری با تاثیر گذاری بر مشتری موارد استفاده این خدمات می باشد. روسری های تولید شده دارای کیفیت بسیار عالی و جنس مرغوب می باشند.

تفاوت چاپ روسری سفید و روسری رنگی:
در روسری های سفید چاپ کاملا به خورد پارچه رفته و قابل لمس نیست اما در روسری های رنگی چاپ به صورت لیبل است که با دمای ۳۰۰ درجه سانتیگراد چسبانده میگردد. اما کیفیت هر دو بسیار خوب بوده و زیبائی خاصی دارد و نیازهای شما را بخوبی مرتفع خواهد نمود.

راهنمای انتخاب چاپ شال

در این بخش شما را بیشتر راهنمائی خواهیم کرد

1%
از چاپ شال راضی بوده اند

آنچه ما را متمایز می کند ارائه بهترین کیفیت و امکان ارائه ارزان ترین قیمت چاپ شال می باشد. آنچه را به سختی در جای دیگر بدست خواهید آورد اینجا برای شما یکجا فراهم کرده ایم. ما با دقت و حوصله و نظم و در نظر گرفتن مدت زمانی که شما در اختیار دارید بهترین گزینه های چاپ شال را در اختیار شما قرار خواهیم داد. می توانید با آسودگی خاطر با برند مورد اعتماد “شابلون” کار کنید.

shawl
printing

www.shablon.ir

برای دریافت تخفیف های ویژه سفارش چاپ روی شال در تیراژ بالای 50 عدد با ما تماس بگیرید