چاپ شال و روسری

چاپ دیجیتال آرم و لوگو روی شال تبلیغاتی 100% قابل شستشو

یکی از خدماتی که توسط سایت شابلون ارائه میگردد خدمات چاپ شال و همچنین خدمات چاپ روسری می باشد. در نظر داشته باشید در این نوع چاپ امکان چاپ به صورت شیت در ابعاد کوچک روی شال مقدور است و امکان چاپ روی تمام شال مقدور نیست. اما با کمی سلیقه و روحیه هنری می توان محصولی اختصاصی و یا شال تبلیغاتی زیبائی به این طریق تولید کرد. همچنین ما امکان گلدوزی شال و روسری با لوگو و آرم شما را نیز داریم.

چاپ شال زنانه

100% قابل شستشو
ماندگاری چاپ مادام العمر
جنس شال: پلی استر پنبه
رنگ شال: سفید
سایز شال: ۱۷۵×۶۰ cm
حداکثر ابعاد چاپ: 40×30 cm
درجه کیفی شال: B
گلدوزی در تیراژ بالای 50 عدد

چاپ روی شال خدمات ویژه ایست که شابلون مخصوص بانوان خوش سلیقه ای که قصد دارند طرح خاص خود را روی شال داشته باشند و سازمان ها و شرکت هائی که قصد دارند لباس فرم شکیلی به همراه آرم و لوگوی خود برای کارمندان در نظر بگیرند و همچنین برای هنرمندانی که قصد دارند مزون لباس های خود را هنری تر و تکمیل تر نمایند در نظر گرفته شده است. معمولا شال هائی که در بازار وجود دارند به علت شکل و شمایل و طرحی که دارند امکان چاپ ویژه برای سازمان ها و شرکت ها را ندارند اما ما با خدماتی که ارائه داده ایم این مشکل را برطرف نموده ایم. بر همین اساس بسیاری از شرکت ها و ارگان ها به چاپ لوگوی خودشان بروی شال اقدام مینمایند تا نظم و زیبائی بیشتری به سازمان خود ببخشند.

شستشوی این شال صد در صد تضمین شده است
فقط در شستشو در مواد سفید کننده استفاده نشود

چاپ شال

چاپ روسری

 جنس روسری: بزودی…
100% قابل شستشو
بدون محدودیت چاپ
امکان چاپ لوگو و آرم
رنگ بندی: بزودی…

چاپ روی روسری نیز از خدماتیست که شابلون به خوبی آن را به مشتریان ارائه میدهد و سفارش دهندگان زیادی نیز به این خدمات علاقه نشان داده اند. لذا نسبت به گسترش این بخش اقدام نموده و بازخوردهای خوبی را نیز دریافت نموده ایم. همچنین در تیراژ بالا امکان گلدوزی روسری نیز وجود دارد. ایجاد طرح اختصاصی بروی روسری برای ایجاد لباس فرم یکدست و همچنین تبلیغات بصری با تاثیر گذاری بر مشتری موارد استفاده این خدمات می باشد. روسری های تولید شده دارای کیفیت بسیار عالی و جنس مرغوب می باشند.

تفاوت چاپ روسری سفید و روسری رنگی:
در روسری های سفید چاپ کاملا به خورد پارچه رفته و قابل لمس نیست اما در روسری های رنگی چاپ به صورت لیبل است که با دمای ۳۰۰ درجه سانتیگراد چسبانده میگردد. اما کیفیت هر دو بسیار خوب بوده و زیبائی خاصی دارد و نیازهای شما را بخوبی مرتفع خواهد نمود.

روسری ها صد در صد قابل شستشو می باشد
در شستشو از مواد سفید کننده استفاده نکنید

جدیدترین نمونه کارهای چاپ شال

چاپ شال

چاپ شال تبلیغاتی مهدکودک نوگلان

شال
چاپ شال

چاپ شال سفید برند سفره فیلجون

شال
چاپ شال

چاپ روی شال با لوگوی ملک

شال
چاپ شال

چاپ شال طرح زن و مرد قاجاری

شال
چاپ شال

نمونه چاپ شال نقاشی پروانه

شال

راهنمای انتخاب چاپ شال

راهنمائی و پاسخ به سوالات شما

هر چقدر تعداد سفارشات شما بیشتر باشد قیمت محصول کمتر خواهد گردید
در صورتی که سفارشات شما زیر 50 عدد است می توانید آن را بصورت آنلاین در سایت ثبت کنید
در سفارشات آنلاین تخفیف ها در سبد خرید به صورت هوشمند برای شما محاسبه میگردد
در صورتی که سفارشات شما بیش از 50 عدد می باشد شامل تخفیف های ویژه ای خواهد بود
برای دریافت تخفیف های بالای 50 عدد، تلفنی با واحد سفارشات هماهنگ نمائید

مدت زمان انجام سفارشات در حالت عادی 3 تا 5 روز کاری می باشد
سفارشات فوری با 50% افزایش قیمت، 24 ساعته آماده میگردند
در نظر داشته باشید این مدت از زمان تائید طرح و واریز وجه لحاظ می شود
در صورت ارسال به شهرستان با پست پیشتاز 24 تا 72 ساعت نیز به زمان فوق افزوده می گردد
در صورت ارسال به شهرستان با پست سفارشی 7 روز اضافه بر زمان معمول در نظر داشته باشید
ارسال با تیپاکس و باربری نیز معمولا 24 ساعت به زمان فوق اضافه خواهد نمود

البته در نظر داشته باشید گلدوزی روسری و همچنین گلدوزی شال 10 تا 15 روز کاری زمان میبرد

شال هائی که در حال حاضر برای سفارش موجود هستند از جنس پلی استر کجراه می باشند. کیفیت شال ها متوسط می باشد و بخصوص برای استفاده شرکت ها و سازمان ها و یا در نمایشگاه ها و تبلیغات بسیار مناسب می باشد.

کیفیت چاپی که روی این شال ها انجام میشود بسیار بالا می باشد. اولا که محدودیت چاپی در رنگ و طرح وجود ندارد و حتی امکان چاپ عکس نیز وجود دارد. دوما اینکه رنگ ها بسیار شارپ و زنده بوده و البته صد در صد نیز قابل شستشو می باشد و بر اثر شستشو و یا در طولانی مدت از بین نمیرود.

چاپی که روی این شال ها انجام میشود در حداکثر اندازه ی 20×30 سانتیمتر قابل انجام می باشد. که می توانید با توجه به سلیقه و یا کارکرد شال ها در همین ابعاد و یا کوچک تر از آن هر اندازه ای که مد نظرتان می باشد چاپ را انجام دهید. همچنین امکان چاپ یک طرف و یا دو طرف شال وجود دارد که بسته به نظر خود می توانید یک و یا هر دو طرف شال را انتخاب نمائید.

همچنین برای گلدوزی شال و یا گلدوزی روسری تا ابعاد حدود 6-7 سانتیمتر مناسب می باشد.

مسئله بسیار مهم این است که هر چقدر کیفیت فایل ارسالی بیشتر باشد چاپ نیز نتیجه ی مطلوب تری خواهد داشت. اگر فایلی که برای ما ارسال می کنید کیفیت خوبی نداشته باشد موجب میگردد چاپ نیز به همان نسبت دچار افت کیفیت گردد. در هر حالتی بهتر است فایل مورد نظر خود را با بیشترین کیفیت ممکن در اختیار ما قرار دهید. فرمت های مختلفی در چاپ قابل استفاده است. فایل هائی که با نرم افزارهای طراحی مانند فتوشاپ، کورل یا ایلاستریتور طراحی شده اند قابل استفاده است. فایل های jpg و png برای اینکار کفایت می کند و از نظر محدودیت رنگی نیز مشکلی ایجاد نمی کند. که در این حالت مورد رنگی خود را روی RGB تنظیم کنید و رزولیشن را 300 DPI در نظر بگیرید. همچنین در این نوع چاپ هیچ گونه محدودیت رنگی و طرح وجود ندارد و معمولا نتیجه نهائی با تلورانس کمی چاپ خواهد گردید.

بله صد در صد قابل استفاده می باشد.

بله، ما در این مورد محدودیت خاصی نداریم. در صورتی که سفارشات شما کم و یا حتی 1 عدد می باشد می توانیم آن را برای شما انجام دهیم. برای ثبت سفارشات زیر 50 عدد از طریق سایت و برای سفارشات بالای 50 عدد بصورت تلفنی هماهنگ نمائید.

در زمینه چاپ عکس روی شال محدودیت خاصی وجود ندارد و با توجه به اینکه دستگاه های ما تماما دیجیتالی می باشند هر نوع عکسی قابل چاپ می باشد. حتی در صورتی که عکس را با گوشی خود نیز بگیرید امکان چاپ آن وجود دارد. در نظر داشته باشید که کیفیت فایل ارسالی باید مناسب باشد. همچنین فایل های ارسالی باید از نظر محتوا با قوانین جمهوری اسلامی سازگار باشد.

بله، این امکان وجود دارد که طرح های خبره و زبردست ما با سلیقه ی فوق العاده ای که دارند برای شما طراحی انجام دهند و به خلق آثار زیبائی برای شما دست بزنند. اما مورد نظر قرار دهید که در صورتی که طراحان ما برای شما طراحی انجام دهند هزینه ی آن را از شما دریافت خواهند نمود.

در صورتی که برای چاپ روی شال اندازه ی خاصی مد نظرتان می باشد حتما باید آن را به سانتیمتر عنوان نمائید تا اپراتور آن را هنگام چاپ و یا گلدوزی لحاظ کند و مشکلی از این بابت پیش نیاید. در غیر اینصورت اندازه ها بصورت عرف و پیش فرض و بر اساس اندازه ای که انتخاب کرده اید در دستگاه چاپ میشود.

شابلون مورد اعتمادترین و بنیان گذار سفارش چاپ آنلاین به صورت مدرن در ایران می باشد. ما با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی که در بخش پائینی سایت وجود دارد این اعتماد را کامل کرده ایم. مجوز فعالیت کسب و کار نوپای شابلون از طرف وزارت صنعت و معدن و تجارت صادر شده است و این نشان دهنده اعتبار کسب و کارهای اینترنتی می باشد با بتوانید با خیال آسوده نسبت به سفارش و خرید از سایت شابلون اقدام نمائید.

1%
از چاپ شال راضی بوده اند

آنچه ما را متمایز می کند ارائه بهترین کیفیت و امکان ارائه ارزان ترین قیمت چاپ شال می باشد. آنچه را به سختی در جای دیگر بدست خواهید آورد اینجا برای شما یکجا فراهم کرده ایم. ما با دقت و حوصله و نظم و در نظر گرفتن مدت زمانی که شما در اختیار دارید بهترین گزینه های چاپ شال را در اختیار شما قرار خواهیم داد. می توانید با آسودگی خاطر با برند مورد اعتماد “شابلون” کار کنید.

shawl
printing

www.shablon.ir

برای دریافت تخفیف های ویژه سفارش چاپ روی شال در تیراژ بالای 50 عدد با ما تماس بگیرید

سلام، من ``بلو`` هستم؛ هوش مصنوعی سایت شابلون! فعلا خیلی کوچیکم واسه همین تو هر دقیقه بیشتر از چهار تا سوال رو نمی تونم جواب بدم و بعضی از جوابام ممکنه دقیق نباشه