چاپ شال

یکی از خدماتی که توسط سایت شابلون ارائه میگردد خدمات چاپ روی شال تبلیغاتی می باشد. در نظر داشته باشید در این نوع چاپ امکان چاپ به صورت شیت در ابعاد کوچک روی شال مقدور است و امکان چاپ روی تمام شال مقدور نیست. اما با کمی سلیقه و روحیه هنری می توان محصولی اختصاصی و یا شال تبلیغاتی زیبائی به این طریق تولید کرد.

چاپ شال زنانه

چاپ روی شالچاپ روی شال خدمات ویژه ایست که شابلون مخصوص بانوان خوش سلیقه ای که قصد دارند طرح خاص خود را روی شال داشته باشند و سازمان ها و شرکت هائی که قصد دارند لباس فرم شکیلی به همراه آرم و لوگوی خود برای کارمندان در نظر بگیرند و همچنین برای هنرمندانی که قصد دارند مزون لباس های خود را هنری تر و تکمیل تر نمایند در نظر گرفته شده است. معمولا شال هائی که در بازار وجود دارند به علت شکل و شمایل و طرحی که دارند امکان چاپ ویژه برای سازمان ها و شرکت ها را ندارند اما ما با خدماتی که ارائه داده ایم این مشکل را برطرف نموده ایم. بر همین اساس بسیاری از شرکت ها و ارگان ها به چاپ لوگوی خودشان بروی شال اقدام مینمایند تا نظم و زیبائی بیشتری به سازمان خود ببخشند.

ویژگی های چاپ شال

جنس شال : پلی استر پنبه
رنگ شال : سفید و رنگی
سایز شال های موجود : ۱۷۵×۶۰ cm
حداکثر ابعاد قابل چاپ : ۳۰×۲۰ سانت
نحوه شستشو : قابل شستشو

چاپ روی شال سفید

چاپ بروی شال سفید با چاپ روی شال های رنگی متفاوت میباشد. چاپی که بروی پارچه سفید انجام می شود کمی کیفیت بهتری از چاپ روی شال های رنگی دارند. یعنی چاپ طوری انجام میگیرد که چاپ به خورد پارچه رفته و به هیچ عنوان اثری از پارچه مشخص نمی باشد. به همین علت دارای شکل و ظاهری بهتر میباشد.

چاپ روی شال رنگی

بدین علت که سیستم های مورد استفاده طوری است که در آن از رنگ سفید استفاده نمی شود لذا چاپ بروی شال های رنگی باید به صورت لیبلی انجام گیرد. یعنی ابتدا چاپ بروی لیبل هائی انجام میشود و سپس این لیبل ها با حرارت بر شال چاپ می شود که این نوع چاپ باعث میگردد با دست کشیدن اثر لیبل در شال مشخص باشد.

  • تک : ۳۹۹۰۰ تومان
  • ۱۰ تا ۲۰ عدد : ۳۴۹۰۰ تومان
  • تخفیف تیراژ
  • سفارش شال

چاپ روسری

چاپ روی روسری نیز از خدماتیست که شابلون به خوبی آن را به مشتریان ارائه میدهد و سفارش دهندگان زیادی نیز به این خدمات علاقه نشان داده اند. لذا نسبت به گسترش این بخش اقدام نموده و بازخوردهای خوبی را نیز دریافت نموده ایم. از روسری تبلیغاتی نیز میتوان استفاده های متعددی نمود. ایجاد طرح اختصاصی بروی روسری برای ایجاد لباس فرم یکدست و همچنین تبلیغات بصری با تاثیر گذاری بر مشتری موارد استفاده این خدمات می باشد. روسری های تولید شده دارای کیفیت بسیار عالی و جنس مرغوب می باشند.

ویژگی های روسری :
جنس : ساتن
رنگ : سفید و رنگهای مختلف
سایز روسری های موجود : بزودی...
حداکثر ابعاد چاپ : ۳۰×۴۰ سانتیمتر
وزن روسری : بزودی...
نحوه شستشو : با دستُ دمای ۱۰ درجه

تفاوت چاپ روسری سفید و روسری رنگی:
در روسری های سفید چاپ کاملا به خورد پارچه رفته و قابل لمس نیست اما در روسری های رنگی چاپ به صورت لیبل است که با دمای ۳۰۰ درجه سانیگراد چسبانده میگردد. اما کیفیت هر دو بسیار خوب بوده و زیبائی خاصی دارد و نیازهای شما را بخوبی مرتفع خواهد نمود.

  • اتمام موجودی روسری