چاپ سویشرت

پیاده روی های پائیزی و زمستانی خود را خاطره انگیز تر و پوشش خود را جذاب و کاملا اختصاصی نمائید. محصول جدید سایت شابلون برای فصول سرد سال سویشرت با چاپ اختصاصی می باشد. شما می توانید با انتخاب سویشرت مورد نظر و ارسال طرح دلخواه نسبت به سفارش چاپ اقدام فرمائید.

چاپ سویشرت هودی

 چاپ سویشرت هودیبعد از بررسی های تخصصی برای اولین بار چاپ روی سویشرت با بهترین کیفیت و همچنین قابل شستشو در سایت شابلون ارائه میگردد. سویشرت های تولیدی توسط شابلون به رنگ طوسی روشن و از جنس ملانژ بسیار مرغوب و البته ضخیم و گرم می باشد. برخلاف پارچه های ملانژ معمولی پارچه ای که در دوخت این سوییشرت ها بکار رفته در درون دارای کرک می باشد که باعث ایجاد عایقی مناسب برای حفظ گرمای تن شما در زمان های سرد سال خواهد گشت. همچنین سویشرت های فوق دارای کلاه بوده و در جلوی آن جیب قرار دارد که باعث گرم شدن دستان شما میگردد. هیچ محدودیتی برای چاپ و تعداد رنگ روی این سویشرت ها وجود نداشته و چاپ بصورت فول رنگ انجام خواهد گرفت. شما نیز می توانید براحتی نسبت به سفارش این محصول با چاپ اختصاصی عکس و طرح مورد نظر خود اقدام نمائید. لطفا توجه بفرمائید چون برش دوخت ما ممکن است متفاوت باشد حتما سایزهای تیشرت را مشاهده و با سایز لباس خودتان از نظر سانتیمتر مقایسه بفرمائید.

مشخصات چاپ سویشرت ملانژ

جنس: ملانژ کرک دار
رنگ: طوسی
حداکثر ابعاد چاپ: ۳۰‍×۴۰ cm
سایزهای موجود: L, XL, XXL
نوع چاپ: مستقیم
نحوه شستشو: کاملا قابل شستشو
سایز سویشرت ملانژ
سایز سرشانه عرض کمر قد
سایز M ۴۵ ۴۵ ۶۵
سایز L ۴۶ ۵۴ ۷۲
سایز XL ۵۳ ۵۷ ۷۷
سایز XXL ۵۵ ۶۲ ۸۱

چاپ سویشرت مشکی

چاپ سویشرتسویشرت های مشکی جدیدترین محصولی است که در سایت شابلون بفروش میرسد و چاپ مدیا بصورت تک رنگ اما با کیفیت و ماندگاری بسیار بالا روی آنها انجام میگیرد . جنس این سویشرت دورس می باشد درون این سویشرت دارای کرک بوده و ضخامت مناسبی دارد تا در فصل سرما بتواند بخوبی بدن شما را گرم نگه دارد. حداکثر ابعاد قابل چاپ روی سویشرت های پنبه ای ۲۰ در ۳۰ سانتی متر است. شما نیز می توانید با انتخاب مدل مورد علاقه ی خود نسبت به سفارش چاپ روی آنها اقدام فرمائید. در مورد چاپ مدیا که روی این سویشرت انجام می گیرد بیشتر توضیح می دهیم. این چاپ بصورت تک رنگ است اما رنگ های مختلفی برای چاپ وجود دارد که می توانید روی سویشرت چاپ انجام دهید اما امکان چاپ چند رنگ روی یک سویشرت وجود ندارد. همچنین طرح های ارسالی باید بصورت متن یا لوگو و یا طرح با جزئیات کم باشد تا امکان چاپ روی این سویشرت ها فراهم گردد. بنابراین توجه کنید اگر طرح شما رنگ های مختلفی دارد حتما آن را به تک رنگ تبدیل کنید.

مشخصات چاپ سویشرت مشکی

جنس: دورس کرک دار
رنگ: مشکی
حداکثر ابعاد چاپ: ۲۰‍×۳۰ cm
نوع چاپ: مدیا
سایزهای موجود: M, L, XL, XXL
نحوه شستشو: کاملا قابل شستشو
  • تک : ۱۴۹۹۰۰ تومان
  • ۱۰ تا ۲۰ عدد : ۱۴۴۹۰۰ تومان
  • تخفیف ویژه تیراژ
  • بزودی
سایز سویشرت مشکی
سایز سرشانه عرض کمر قد
L ۴۴ ۵۰ ۶۶
XL ۴۷ ۵۴ ۷۳

چاپ سویشرت لانگ

چاپ سویشرتسویشرت لانگ در تعداد محدود عرضه می گردد و بصورت تک سایز می باشد که این سایز برای اکثر افراد قابل استفاده است. منظور از سویشرت لانگ سویشرتی هست که بلند تر از سویشرت معمولی می باشد و بلندی آن تا زیر کمر میرسد. این نوع دوخت مدرن تر از دوخت معمول می باشد و همراه با شلوارهای چسبان بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. اگر شما نیز به مد بیشتر اهمیت می دهید و تمایل دارید امروزی تر به نظر برسید خرید این نوع سویشرت را به شما پیشنهاد می کنیم.
هر عکسی و طراحی ارسال کنید روی این سویشرت قابل چاپ می باشد. برای ثبت سفارش خود روی گزینه سفارش سویشرت ملانژ کلیک کنید و عکس خود را در فرم مربوطه آپلود نمائید. البته در نظر داشته باشید بخشی از طرح شما که سفید است چیزی چاپ نمی شود. مثلا اگر زمینه طرح شما سفید است این بخش بدون پس زمینه چاپ خواهد گردید.یا اگر بخشی از طرح شما رنگ سفید دارد در آن بخش رنگ سویشرت دیده خواهد شد.

مشخصات چاپ سویشرت لانگ

جنس: ملانژ کرک دار
رنگ: طوسی
حداکثر ابعاد چاپ: ۳۰‍×۴۰ cm
نوع چاپ: مستقیم
سایزهای موجود: FreeSize 
نحوه شستشو: کاملا قابل شستشو
  • اتمام موجودی

چاپ سویشرت بچگانه

 چاپ سویشرت بچگانهتجربه ثابت کرده که هیچ چیزی برای بچه جالب تر از این نیست که لباسی را بپوشد که چیزی را که دوست دارد روی آن چاپ شده باشد. می توانید یکی از کارکترهای مورد علاقه وی را سفارش دهید یا کارتونی که به آن علاقه دارد. یا حتی عکس خودش و یا نقاشی که کشیده است. تو این فصل سرد یه سوئیشرت مورد علاقه بچه که باعث بشه اونو بپوشه و سردش نشه و سرما نخوره بهترین گزینست. برای سفارش روی گزینه ثبت سفارش سویشرت بچگانه کلیک نمائید.

مشخصات چاپ سویشرت بچگانه

جنس: ملانژ کرک دار
رنگ: طوسی
حداکثر ابعاد چاپ: ۳۰‍×۴۰ cm
نوع چاپ: مستقیم
نحوه شستشو: کاملا قابل شستشو
سایز سویشرت بچگانه
سایز سرشانه عرض کمر قد
سایز ۲ ۲۸ ۲۵ ۳۷
سایز ۳ ۳۱ ۲۹ ۴۱
سایز ۴ ۳۳ ۳۱ ۴۳
سایز ۵ ۳۵ ۳۴ ۴۶

چاپ سویشرت سفید

چاپ سویشرت سویشرت هودی سفید قابل چاپ برای اولین بار توسط سایت شابلون در سراسر ایران ارائه می گردد. جنس این سوئیشرت ها ترویرا می باشد که درون آنها دارای کرک بوده و بسیار گرم بوده و مناسب فصل پائیز و زمستان است و می تواند شما را بخوبی از سرما محافظت نموده و بدن شما را گرم نماید. وجود کلاه نیز کمک بزرگی به گرما بخشیدن به بدن شما خواهد داشت. مهم ترین خصیصه این سویشرت هودی قابلیت چاپ بدون محدودیت رنگ و صد در صد قابل شستشو می باشد. شما می توانید هر طرح و رنگی که مد نظر شماست با کلیک روی گزینه ثبت سفارش برای ما بفرستید و ما روی سویشرت برای شما چاپ می کنیم. این سویشرت در دو سایز XL و XXL ارائه می گردد اما برای سایز L و حتی کمی بزرگتر از XXL به علت قابلیت کش سانی قابل استفاده خواهد بود.

مشخصات چاپ سویشرت سفید

جنس: ترویرا کرک دار
رنگ: سفید
حداکثر ابعاد چاپ: ۳۰‍×۳۵ cm
نوع چاپ: مستقیم
سایزهای موجود: XXL
نحوه شستشو: کاملا قابل شستشو
  • اتمام موجودی
سایز سویشرت ترویرا
سایز سرشانه عرض کمر قد
XL ۴۷ ۵۳ ۷۲
XXL ۵۰ ۵۷ ۷۵