چاپ ساعت تبلیغاتی

چاپ انواع ساعت تبلیغاتی، ساعت اداری و ساعت رومیزی در تخصص سایت شابلون می باشد. در صورتی که شما نیز برای شرکت و یا سازمان خود نیاز به چاپ ساعت به عنوان هدیه تبلیغاتی دارید ما در این بخش به طور کامل یاری رسان شما خواهیم بود و با ارائه ی پشنهادات مختلف بهترین گزینه ها را پیش روی شما قرار خواهیم داد. همانطور که مطلع اید ساعت دیواری و یا رومیزی به علت هویت کاربردی و قابل استفاده به مدت زمان طولانی یکی از بهترین گزینه ها جهت انتخاب به عنوان هدیه ای تبلیغاتی می باشد که می تواند تا مدت ها با قرارگیری روی دیوار و یا میز مشتریانتان آرم و لوگوی شما را در ذهن آنها متبادر نموده و به برند شما کمک شایانی برساند. در این بخش می توانید انواع محصولات را مشاهده و نسبت به ثبت سفارش اقدام فرمائید.

چاپ ساعت دیواری

از آنجا که ساعت های دیواری یکی از محصولات تبلیغاتی مورد علاقه ی مشتریان می باشد لذا سایت شابلون نیز بخشی از خدمات خود را به این محصول اختصاص داده و چاپ روی ساعت دیواری اداری را در اختیار شما قرار داده است. این ساعت از شکل و زیبائی خاصی بهره گرفته و با طراحی ساده اما شکیل یکی از قوی ترین ساعت های موجود در بازار می باشد. ما امکان چاپ لوگوی شما را روی این ساعت فراهم آورده ایم. نحوه سفارش بسیار ساده است. کافیست لوگوی خود را در فرم ثبت سفارش برای ما ارسال نمائید تا ما نسبت به چاپ آن روی ساعت دیواری به تعداد دلخواه اقدام نمائیم.

مشخصات:
جنس ساعت : پلی اتیلن
قطر ساعت : 30 سانتی متر
امکان چاپ لوگو
رنگ قاب های موجود : مشکی، گردوئی، سرمه ای، قرمز

  • تک : 35000 تومان
  • 10 تا 100 عدد : 25000 تومان
  • تیراژ : 15000 تومان
  • ثبت سفارش

چاپ ساعت بشقابی

چاپ ساعت بشقابی یکی از ابتکارات خاص شابلون می باشد که تنها توسط این سایت ارائه شده و محصولی بی نظیر است. شاید در نگاه اول کمی عجیب به نظر برسد اما در عمل محصولی فوق العاده زیبا و کارآمد است. یکی از ویژگی های خاص آن متفاوت بودن است. ما می توانیم طرح و یا عکس و یا لوگوی مورد نظر شما را به صورت کامل روی بشقاب ساعتی چاپ نمائیم. تعدادی طرح آماده در سایت قرار داده شده که امکان قرارگیری عکس و لوگو در آن وجود دارد و یا در صورت نیاز طراحان خبره ی ما برای شما طراحی انجام خواهند داد. برخلاف ساعت های اداری که تنها امکان چاپ لوگو به صورت کوچک در بخشی از ساعت وجود دارد. در ساعت های بشقابی امکان چاپ طرح های زیبا و خاص در کل زمینه ی بشقاب وجود دارد که زیبائی خاصی به آن خواهد بخشید. بسیاری از شرکت های بزرگ از این محصول به عنوان هدیه ی تبلیغاتی ویژه استفاده می نمایند. این ساعت ها هم دارای گیره هستند تا از دیوار آویزان شوند هم دارای پایه می باشند که امکان قرارگیری روی میز نیز وجود دارد. همچنین ساعت مذکور در جعبه ی شکیلی تحویل شما خواهد شد.

طراحی رایگان ساعت بشقابی:
در صورتی که شما خودتان به طراحی آشنا هستید و یا طراحی را می شناسید که برای شما طراحی انجاام دهد می توانید با توجه به سلیقه ی خود برای روی این ساعت های بشقابی طراحی نمائید. اما در صورتی که چنین امکانی ندارید به هیچ عنوان جای هیچ نگرانی نیست. زیرا تیم طراحی متبحر شابلون برای شما به صورت رایگان طراحی انجام خواهد داد.

ویژگی ها:
امکان چاپ طرح بدون محدودیت
امکان چاپ روی تمامی سطح ساعت
پخت در کوره با دمای 300 درجه سانتیگراد

مشخصات:
جنس ساعت : بشقاب
گیره آویز: دارد
پایه رومیزی: دارد
قطر ساعت : 26 سانتی متر
وزن :
موتور: ژاپنی بی صدا
جعبه : دارد