چاپ عکس روی لیوان

چاپ عکس روی لیوان حتی 1 عدد

برای بسیاری از مردم این سوال پیش می آید که آیا امکان دارد من بتوانم بصورت اختصاصی عکس مورد علاقه ی خود را روی لیوان به تعداد 1 عدد چاپ کنم یا خیر؟ با توجه به اینکه امروز با جستجو در اینترنت می توان براحتی جواب این سوال را فهمید اما عده ی زیادی نسبت به این موضوع آگاهی ندارند. بسیاری از افراد هستند که با شوق و ذوق فراوان با سایت شابلون تماس می گیرند و می پرسند آیا واقعا امکان دارد من بتوانم عکس خود را برای چاپ فقط 1 لیوان برای شما ارسال کنم و شما عکس مرا روی لیوان چاپ کنید؟ وقتی ما به ایشان توضیح می دهیم که شابلون چاپ عکس روی لیوان را حتی به تعداد 1 عدد برای آنها انجام خواه داد بسیار خوشحال می شوند و گاهی اوقات باور نمی کنند. بنابراین ما در کنار انجام سفارشات چاپ لیوان بصورت تیراژ برای ارگان ها، سازمان و شرکت ها سفارشات تک را نیز برای خوشحالی مشتریانمان انجام می دهیم.

چاپ عکس روی لیوان

چاپ عکس روی لیوان به سادگی

در گذشته های دور سیستم چاپ با کنون فرق داشت. با توجه به استفاده از روش های قدیمی، پر هزینه و وقت گیر و همچنین محدودیت های بزرگی که در چاپ وجود داشت این امکان فراهم نبود. حتی تا چندی پیش با توجه به اینکه روش های چاپ لیوان توسعه پیدا کرد و ظروف به تعداد بالا چاپ می شدند اما نحوه ی چاپ طوری بود که چاپ 1 لیوان اختصاصی به سدی عظیم می مانست که گذشتن از آن محال بود. اما با ورود تکنولوژی و علم به سیستم چاپ و همچنین مکانیزه شدن امور چاپ اکنون ما می توانیم بدون دغدغه هر عکسی را که شما ارسال کنید برای شما روی لیوان چاپ نمائیم.

چاپ عکس روی لیوان

چاپ عکس روی لیوان بدون دانش فنی

برای چاپ عکس روی لیوان لازم نیست که حتما فایلی طراحی کنید و یا آدم خیلی هنری باشید. همان عکس هائی که موبایل های خود گرفته اید و یا حتی از طریق اینترنت سرچ کرده اید و یا در شبکه ی اجتماعی دوست خود پیدا کرده اید را برای ما ارسال کنید. شابلون عکس شما را روی لیوان چاپ خواهد نمود. ما این امکان را برای تک تک افراد فراهم آورده ایم که ورای سن و سال و موقعیت شغلی و یا جایگاه اجتماعی که دارند به سادگی و بدون مشکل نسبت به چاپ عکس روی لیوان اقدام نمایند. فکر نکنید که چاپ روی لیوان فقط برای تبلیغ کارخانه های بزرگ است. بلکه شما نیز سایت شابلون را در اختیار دارید که عکس شما را روی لیوان چاپ می کند.

چاپ عکس روی لیوان

فایل مناسب برای چاپ عکس روی لیوان

البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که هر چه کیفیت عکس شما بیشتر باشد مسلما کیفیت چاپ نیز بیشتر خواهد بود. گاهی بعضی از دوستان عکس هائی برای چاپ روی لیوان ارسال میکنند که از بند انگشت هم کوچک تر است و یا از نظر فنی کیفیت مناسبی ندارد. ما به ایشان گوشزد می کنیم که ممکن است عکس مربوطه در موبایل ایشان به علت کوچکی صفحه ی نمایش خوب به نظر برسد، اما استانداردهای چاپ کمی متفاوت است. بخصوص عکس هائی که در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته میشود و یا از طریق نرم افزار های پیام رسان تحت وب منتقل میشود در هر بار انتقال بخشی از کیفیت عکس کاهش می یابد. نرم ازار های مربوطه با کاهش کیفیت و در نتیجه کاهش حجم عکس سرعت انتقال آن را افزایش می دهند. پس باید هنگام ارسال عکس جهت چاپ روی لیوان به این نکته توجه داشت که کیفیت فایل مربوطه بالا باشد. 

چاپ عکس روی لیوان

فرق دو طرف چاپ و تمام چاپ روی لیوان چیست؟

در نظر داشته باشید وقتی طرح شما کل لیوان را بپوشاند تمام چاپ محسوب می گردد. اما وقتی دو طرف دسته چاپ شود به آن دو طرف چاپ می گوئیم. همانطور که مشخص است دو طرف چاپ هزینه رنگ و چاپ کمتری دارد و تمام چاپ به علت استفاده از رنگ بسیار زیاد هزینه ی بیشتری نیز خواهد داشت

استفاده های چاپ عکس روی لیوان

شاید برای عده ای این سوال پیش بیاید که چاپ عکس روی لیوان برای مردم عادی می تواند چه استفاده ای داشته باشد؟ جواب به این پرسش بی انتهاست. آنقدر استفاده های چاپ عکس روی لیوان زیاد است که در یکی دو جمله نمی گنجد. زوجی تمایل دارند عکس های خود را روی لیوان چاپ کنند تا در محل کار آن را همراه برده و همیشه به یاد هم باشند. یک همکلاسی برای دوست خود بدنبال یادگاری میگردد و جمله ای روی لیوان چاپ می کند و به وی هدیه می دهد. فردی برای تولد دوستش بدنبال کادوئی به یاد ماندنی و البته قیمتی ارزان میگردد و با چاپ عکس و نوشته ای روی لیوان تولد وی را تبریک می گوید. مادربزرگی میخواهد عکس نوه اش را همیشه دم دست داشته باشد. یک میهمانی هست و میزبان تمایل دارد برای همه ی میهمان ها لیوانی با توجه به مناسبت آن روز چاپ کند. فردی برای نوشیدنی های شخصی اش بدنبال لیوانی خاص میگردد که عکس و یا عبارت خود را روی آن چاپ کند. و و و ...

چاپ عکس روی لیوان

چاپ عکس روی لیوان توسط سایت شابلون

تاکنون افراد زیادی به علت های زیادی عکس ها، طرح ها و نوشته های گوناگونی برای شابلون فرستاده اند تا شابلون عملیات چاپ روی لیوان را برای آنها انجام دهد. بسیاری از آنها با اعتماد به شابلون حتی عکس های شخصی و خانوادگی خود را برای چاپ ارسال کرده اند. شابلون با توجه به قوانین خاص خود به ایشان قول داده است که عکس های ایشان فقط برای چاپ مورد سفارشی استفاده شود و سپس امحاء گردد. تاکنون همه از این اعتماد خود راضی هستند و شابلون نیز از این مهم سربلند بیرون آمده است. حاصل اعتماد به شابلون تولید لیوان هائی بی نظیر، زیبا و خاطره انگیز برای استفاده های شخصی شده است. ما نیز خشنودیم که سهمی کوچک در شادی های شما داشته ایم و به آن افتخار می کنیم.

چاپ عکس روی لیوان

شما نیز عکس خود را روی لیوان چاپ نمائید

اگر شما نیز تمایل دارید تا عکس مورد نظر خود را روی لیوان چاپ کنید کافیست وارد بخش چاپ عکس روی لیوان در سایت شابلون شوید و با مشاهده لیوان های مختلف و انتخاب یکی از آنها روی دکمه ی ثبت سفارش مربوطه کلیک نمائید و با پر کردن فرم ثبت سفارش و آپلود عکس خود براحتی نسبت به چاپ عکس روی لیوان اقدام نمائید. هزینه ی لیوان با چاپ بسیار اندک بوده و انجام آن نیز براحتی مقدور است. همین حالا نیز می توانید با انتخاب یکی از لیوان های بالا و کلیک روی گزینه ثبت سفارش هر طرحی که دوست دارید روی لیوان چاپ نمائید.