چاپ تیشرت یقه دار

تیشرت یقه دار به عنوان یک لباس شیک شناخته می شود. شابلون نیز بخشی از خدمات خود را به چاپ روی تیشرت های یقه دار اختصاص داده است. جنس این تی شرت ها جودون بوده و به علت زیبائی خاصی که دارد مورد پسند جوانان و شیک پوشان است. شکل و شمایل و نحوه دوخت و تولید تیشرت یقه دار بگونه ایست که به عنوان تیشرت مردانه محسوب می گردد. این تیشرت ها همواره طرفداران خاص خود را داشته اند. چاپ روی این تیشرت ها به روش های مختلفی انجام می گیرد. روی تیشرت های سفید چاپ دیجیتال انجام می گیرد که دارای کیفیت بسیار بالائی بوده و امکان چاپ هر نوع طرح و عکسی مقدور می باشد. روی تیشرت های رنگی نیز دو روش چاپ لیبلی و مدیا وجود دارد. در روش لیبلی چاپ روی لیبل های مخصوصی انجام می گیرد سپس لیبل مربوطه روی لباس پرس می شود. در چاپ مدیا که مخصوص نوشته و لوگو می باشد و بسیار زیبا و ماندگار نیز می باشد طرح روی رول های مخصوصی برش میخورد و سپس روی لباس پرس می شود. چاپ مدیا مخصوص طرح های تک رنگ و دارای جزئیات کم می باشد اما بیشترین طرفدار و زیباترین چاپ را دارا می باشد.

چاپ روی تیشرت یقه دار چاپ روی تیشرت یقه دار

در صورتی که سفارش شما زیر ۵ عدد باشد باشد فقط امکان انتخاب تیشرت سفید وجود خواهد داشت اما اگر تعداد سفارشات شما از بالای ۵ عدد باشد بیشتر باشد ما بیش از ۱۴ رنگ متنوع از تیشرت های جودون را در اختیار شما قرار خواهیم داد که می توانید از بین آنها رنگ مورد نظر خود را انتخاب بفرمائید. ما امکان انتخاب انواع رنگ بندی تیشرت یقه دار جودون را برای شما فراهم آورده ایم. در عکس زیر می توانید بخشی از این رنگ ها را مشاهده نمائید. همچنین ما این امکان را داریم که تیشرت را با توجه به رنگ دلخواه شما در بخش آستین، یقه و ... دوخته و تولید نمائیم. همچنین در صورتی که تعداد سفارشات شما بالای ۱۰۰ عدد باشد امکان رنگ نمودن پارچه ی جودون دقیقا متناسب با رنگ سازمانی شما وجود خواهد داشت. بدین ترتیب شما خواهید توانست تیشرت اختصاصی خود را در اختیار داشته باشید.

رنگ تیشرت های جودون:

سفید، مشکی، سرمه ای، آبی شابی، آبی روشن، زرشکی، قرمز، نارنجی، زرد کاترپیلار، زرد، قهوه ای، نسکافه ای، سبز و طوسی
رنگ تیشرت جودون

تیشرت یقه دار رنگی تیشرت یقه دار رنگی

گلدوزی روی تیشرت جودون:

در صورتی که تیراژ سفارشات شما بالای ۱۰۰ باشد این امکان را برای شما فراهم آورده ایم که بتوانید روی و آرم خود را بصورت گلدوزی روی تیشرت های مذکور انجام دهید. البته در نظر داشته باشید ظرافت گلدوزی هیچگاه به پای چاپ نخواهد رسید اما ماندگاری گلدوزی نیز بسیار بیشتر از چاپ می باشد.

مشخصات چاپ تیشرت یقه دار جودون:

جنس: جودون
رنگ: رنگ بندی مختلف
انوع آستین: کوتاه
نوع یقه: یقه دار پولو
حداکثر ابعاد قابل چاپ: ۲۰×۱۵ سانتی متر
نوع چاپ: لیبلی
سایزهای موجود: M, L, XL, XXL

سایز تیشرت یقه دار جودون:

در این بخش می توانید سایز و اندازه تیشرت های جودون یقه دار را به تفکیک مشاهده نمائید

سایز تیشرت : Medium

سایز تیشرت جودون یقه دار سفید مدیوم

سایز تیشرت : Larg

سایز تیشرت جودون یقه دار لارج

سایز تیشرت : X-Large

سایز تیشرت جودون یقه دار سفید ایکس لارج

سایز تیشرت : XX-Large

سایز تیشرت جودون یقه دار دو ایکس لارج