فروش تیشرت پنبه ای

 با توجه به راه اندازی خط تولید تیشرت پنبه ای توسط سایت شابلون از این پس می توانید تیشرت های پنبه ای را در رنگ های مختلف و با کیفیت و دوخت عالی از سایت شابلون تهیه نمائید. امکان تولید تیشرت با پارچه های متنوع پنبه ای شامل یک رو پنبه، دو رو پنبه و پنبه سوپر موجود می باشد. همچنین امکان انتخاب رنگ تیشرت در صورت سفارش حداقل 100 عدد وجود دارد. با توجه به اینکه تنوع رنگ ها زیاد می باشد در صورتی که تیراژ سفارشات شما تعداد پائین است تنها امکان خرید تیشرت مشکی پنبه ای وجود خواهد داشت.

ویژگی تیشرت نخی پنبه ای:

از آن جهت که بافت بکار رفته در تولید تیشرت های نخی تماما پنبه می باشد لذا تهویه آن بسیار عالی انجام می شود و با توجه انتقال رطوبت و تبخیر سریع بهترین گزینه برای ماه های گرم سال می باشد. این عامل باعث می شود تا بدن در بهترین شرایط قرار گیرد و نسبتا خنک باشد. معمولا تیشرت های پنبه ای بهترین گزینه برای تابستان بشما میروند. اقبال عمومی از این نوع تیشرت باعث شده است که بیشترین تولید را در بین تیشرت های دیگر داشته باشد. عدم ایجاد حساسیت برای پوست یکی دیگر از مزیت های تیشرت پنبه ای است.

 دوخت تیشرت پنبه ای:

خط تولید تیشرت های پنبه ای شابلون یکی از مطمئن ترین و بهترین خط تولید های موجود در کشور می باشد. تمامی تیشرت ها با دقت تمام رنگ آمیزی، بعد از دوخت توسط خیاطان مجرب و متبحر اتوکشی شده و سلفون شده به مشتری ارائه میگردد. دوخت در ناحیه گردن و شانه ها دوبار انجام می گیرد تا مقاومت بیشتری حاصل گردد. یقه ها کشی بوده و باعث راحتی و آسایش بیشتری برای استفاده کننده میگردد.

مشخصات تیشرت پنبه ای خام

جنس: نخ پنبه اعلاء (۱۰۰% پنبه)

سایزهای موجود: M, L, XL, XXL
نوع چاپ: مستقیم یا دیجیتال
نوع آستین: کوتاه
نوع یقه: گرد
رنگ های موجود: مشکی، سفید، قرمز، زرد، سبز، آبی مشاهده سایز تیشرت ها