تیشرت سابلیمیشن

تولیدی تیشرت خام سابلیمیشن سایت شابلون راه اندازی شد. با تلاش مجموعه در زمینه دوخت و تولید تیشرت خام و همچنین بکارگیری ماهرترین خیاطان، بخش تولید تیشرت سایت شابلون به طور کامل شروع بکار نموده و از این پس می توانید تیشرت های مورد استفاده ی خود را با قیمتی بسیار مناسب و با کیفیتی عالی دریافت نمائید. تیشرت های تولید شده با ظرافت بالائی دوخته شده و با وسواس زیادی آماده سازی شده است. با مشاهده ی آنها خواهید دانست که کیفیت کار ما بی نظیر بوده و تولیدات خود را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما قرار خواهیم داد. شما می توانید انواع تیشرت مردانه، زنانه و بچگانه را در این بخش مشاهده نمائید.

تیشرت سابلیمیشن اسپان

تیشرت سابلیمیشنبخش تولید تیشرت سایت شابلون از این پس با رویکرد تولید تیشرت با قیمت ارزان و کیفیت عالی به تولید سایزهای مختلف تیشرت اسپان مخصوص چاپ سابلیمیشن خواهد پرداخت و به شما این اطمینان را خواهد داد که از این پس می توانید بدون دغدغه ی خاطر از کیفیت تیشرت، براحتی تیشرت های خود را از ما تهیه نمائید. ما آمده ایم تا کیفیت متفاوتی ارائه دهیم.
نوع پارچه ای که در تولید تیشرت های سایت شابلون مورد استفاده قرار گرفته از بهترین نوع پارچه می باشد. این نوع پارچه دارای ایستائی بسیار بالائی بوده و با یکبار مشاهده ی آن خواهید دید که دارای کیفیت بسیار بالائی می باشد. همین موضوع باعث شده تا تیشرت های تولید شده در نظر مشتری بسیار عالی به نظر برسد و حالت لختی بیش از حد پارچه های اسپان معمول را نداشته باشد.

تیشرت خام سابلیمیشن اسپان

جنس: اسپان ۶۰% پلی استر + ۴۰% پنبه
رنگ: سفید
نوع یقه: گرد
نوع چاپ: سابلیمیشن
سایزهای موجود: S, M, L, XL, XXL
نوع آستین: کوتاه
مشاهده ابعاد تیشرت اسپان
نحوه شستشو: ۱۰۰% قابل شستشو

تیشرت سابلیمیشن ملانژ

تیشرت سابلیمیشن ملانژدیگر محصول تولیدی شابلون تیشرت یقه هفت ملانژ می باشد. استفاده از پارچه ی خوش رنگ و دوخت یقه هفت باعث شده این تیشرت بسیار شیک به نظر برسد. وجود پلی استر در پارچه ی ملانژ باعث میگردد چاپ سابلیمیشن در آن به بهترین نحو و با کیفیت بالا انجام شود.
این محصول به علت زیبائی و شیک بودن بعد از تیشرت اسپان پرفروش ترین تیشرت سایت شابلون می باشد که هم برای چاپ و هم به عنوان فروش تیشرت خام سابلیمیشن با استقبال بسیار خوبی روبرو گردیده است. به شما نیز پیشنهاد می کنیم سبد محصولات خود را با اضافه نمودن این تیشرت رنگین تر نمائید

تیشرت خام سابلیمیشن ملانژ

جنس: ملانژ ۶۰% پلی استر + ۴۰% پنبه
رنگ: طوسی
نوع یقه: هفت
نوع چاپ: سابلیمیشن
سایزهای موجود: S, M, L, XL, XXL
نوع آستین: کوتاه
مشاهده ابعاد تیشرت ملانژ
نحوه شستشو: ۱۰۰% قابل شستشو

تیشرت سابلیمیشن بدون آستین

تیشرت سابلیمیشن بدون آستینتیشرت بدون آستین مردانه که بیشتر به عنوان تیشرت ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد از دیگر محصولات تولیدی توسط سایت شابلون می باشد. رنگ تیشرت مذکور سفید بوده و جنس پارچه اسپان می باشد که بهترین گزینه برای چاپ سابلیمیشن می باشد و دارای رنگ پذیری بسیار زیادی است. با توجه به اینکه تیشرت های مذکور بصورت آماده در انبار شرکت شابلون موجود نمی باشد لذا حدود یک هفته قبل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام فرمائید.

تیشرت خام سابلیمیشن بدون آستین

جنس: ۶۰% پلی استر + ۴۰% پنبه
نوع یقه: گرد
رنگ: سفید
نوع چاپ: سابلیمیشن
سایزهای موجود: S, M, L, XL, XXL
نوع آستین: بدون آستین
مشاهده ابعاد تیشرت بدون آستین
نحوه شستشو: ۱۰۰٪ قابل شستشو
تیشرت سابلیمیشن رگلان

تیشرت سابلیمیشن رگلان

با توجه به فرا رسیدن فصل سرد و همچنین درخواست متشریان برای تولید تیشرت های پائیزه تولیدی سایت شابلون نسبت به تولید یکی از محبوب ترین تیشرت های جهان یعنی رگلان اقدام نموده است. اما با توجه به استفاده خریداران برای چاپ سابلیمیشن، جنس آن طوری انتخاب شده است که بهترین حالت را برای چاپ فراهم آورد. رنگ بدنه ی این تیشرت طوسی و آستین های آن مشکی می باشد. بعد از ارائه ی این محصول برای اولین بار در حوزه ی چاپ سابلیمیشن مشاهده شد که هدفمندی به خوبی صورت گرفته و خریداران نسبت به خرید آن تعلل نکرده اند. داشتن این تیشرت را حتما به افرادی که چاپ سابلیمیشن انجام میدهند توصیه می کنیم.

تیشرت خام سابلیمیشن رگلان

جنس تیشرت: ملانژ و پلی استر
رنگ: طوسی و مشکی
سایزهای موجود: M, L, XL, XXL
نحوه شستشو: کلاملا قابل شستشو
نوع آستین: بلند
نوع یقه:‌گرد
نوع چاپ: سابلیمیشن
مشاهده ابعاد تیشرت رگلان

فروش تیشرت پنبه ای

تیشرت پنبه ای خامدر صورتی که امکان چاپ مستقیم یا دیجیتال برای شما فراهم می باشد تیشرت های پنبه ای اولین و بهترین گزینه ای هستند که در این مورد به شما پیشنهاد میگردد. تیشرت های پنبه ای خام با بهترین جنس پارچه و ۱۰۰٪ نخی می باشند و کیفیت دوخت آنها کاملا بی نقص و عالی می باشد. این تیشرت ها درجه ۱ اعلاء هستند و نسبت به تیشرت های دیگر از وزن بیشتری نیز برخوردار می باشند. توجه بفرمائید چاپ سابلیمیشن روی این نوع تیشرت مقدور نمی باشد.
امکان تولید تیشرت با پارچه های متنوع پنبه ای شامل یک رو پنبه، دو رو پنبه و پنبه سوپر موجود می باشد. همچنین امکان انتخاب رنگ تیشرت در صورت سفارش حداقل 100 عدد وجود دارد. با توجه به اینکه تنوع رنگ ها زیاد می باشد در صورتی که تیراژ سفارشات شما تعداد پائین است تنها امکان خرید تیشرت مشکی و سفید وجود خواهد داشت.

تیشرت پنبه ای خام

جنس: نخ پنبه اعلاء (۱۰۰% پنبه)
سایزهای موجود: M, L, XL, XXL
نوع چاپ: مستقیم یا دیجیتال
نوع آستین: کوتاه
نوع یقه: گرد
رنگ های موجود: مشکی، سفید، قرمز، زرد، سبز، آبی
مشاهده سایز تیشرت ها