چاپ تیشرت زنانه

سفارش چاپ روی تیشرت زنانه شامل چاپ طرح، عکس و همچنین لوگو روی تیشرت و تاپ دخترانه و زنانه بدون محدودیت رنگ برای خانم های شیک پوش توسط سایت شابلون انجام می گیرد. انواع مختلف مدل های تیشرت زنانه جدید در سایت شابلون موجود است که می توانید با انتخاب هر یک و آپلود عکس مورد نظر خود نسبت به چاپ آن اقدام نمائید. ما این امکان را برای شما فراهم نموده ایم که چاپ تیشرت زنانه اختصاصی با عکس دلخواه خودتان را با سلیقه خودتان طراحی و چاپ نمائید و به صورت اینترنتی سفارش خود را ثبت نموده و خرید نمائید.

چاپ تیشرت زنانه

چاپ روی تیشرت زنانه شما می توانید در این بخش از سایت شابلون عکس و یا طرح مورد نظر خود را ارسال نمائید تا روی تیشرت زنانه آستین کوتاه چاپ شود. تیشرت های مذکور نسبت به تیشرت های مردانه دارای دوخت متفاوتی در قسمت های کمر، سرشانه و یقه میباشد. بعد از درخواست ویژه ی مشتریان برای دوخت تیشرت زنانه، شابلون نسبت به تولید تیشرت های مذکور با کیفیت چاپ بسیار بالا اقدام نموده است. جنس پارچه های مورد استفاده اسپان درجه یک میباشد که علاوه بر لطافت بالا بهترین ماندگاری را در نگهداری رنگ های چاپ شده دارد به نحوی که کاملا قابل شستشو بوده و رنگ آن به هیچ عنوان از بین نمیرود. همچنین می توانید با ست نمودن این تیشرت با تیشرت های مردانه، ست دو نفره ی زیبائی را برای خود تهیه نمائید.

مشخصات تیشرت زنانه

جنس: اسپان
رنگ: سفید
حداکثر ابعاد قابل چاپ: ۳۰‍×۴۰ cm
سایزهای موجود: S, M, L, XL
نحوه شستشو: کاملا قابل شستشو
مشاهده ابعاد تیشرت زنانه
 • تک : ۸۹۹۰۰ تومان
 • ۱۰ تا ۲۰ عدد: ۷۹۹۰۰ تومان
 • تخفیف ویژه تیراژ
 • ثبت سفارش

چاپ تاپ بندی زنانه

چاپ روی تاپ بندی دخترانه اسپاناین محصول مخصوص خانم ها می باشد. چاپ عکس روی تاپ بندی دخترانه ویژه ی بانوان هم میتواند به عنوان هدیه ای زیبا و خاص چه شخصی و چه تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد. جنس تاپ بندی اسپان بوده و بدین علت چاپ روی آن به صورت سابلیمیشن انجام گرفته و دارای کیفیت خوبی میباشد. شما نیز می توانید به سادگی این محصول را برای چاپ عکس و یا لوگوی مورد نظر خود سفارش دهید. این محصول هدیه ی بسیار مناسبی برای مراسم ویژه و یا برای یک دوست باشد. بسیاری از کسانی که این محصول را سفارش داده اند از آن به عنوان لباس متحد الشکل در تولد ها و مراسم شادی خویش استفاده نموده اند. بسیاری از مزون های مخصوص خانم نیز از این تاپ بندی و خدمات چاپ روی آن برای تکمیل طراحی خود استفاده می نمایند. این لباس برای فصل گرما گزینه ی بسیار مناسبی می باشد.

مشخصات تاپ بندی زنانه

جنس: اسپان
رنگ: سفید
حداکثر ابعاد قابل چاپ: ۳۰‍×۴۰ cm
نوع چاپ: سابلیمیشن
سایزهای موجود: S, M, L
نحوه شستشو: کاملا قابل شستشو
مشاهده ابعاد تاپ بندی دخترانه


 • تک : ۷۴۹۰۰ تومان
 • ۱۰ تا ۲۰ عدد: ۶۴۹۰۰ تومان
 • تخفیف ویژه تیراژ
 • ثبت سفارش

چاپ تیشرت زنانه نخی

چاپ روی تیشرت زنانه نخی در صورتی که بهترین کیفیت پارچه برای شما ملاک باشد تیشرت زنانه نخی بهترین گزینه می باشد. با توجه به الیاف پنبه ای بکار رفته در تولید و دوخت این تیشرت نرمی و لطافت زیادی در این تیشرت وجود دارد و عدم ایجاد حساسیت و همچین کمترین میزان گرما و بیشترین میزان خنکی در آن وجود دارد. بعد از درخواست ویژه ی مشتریان برای چاپ تیشرت زنانه نخی، شابلون نسبت به تولید تیشرت های مذکور با کیفیت چاپ بسیار بالا اقدام نموده است. چاپ های مختلفی برای این تیشرت مقدور می باشد. در صورتی که عکس شما تمام رنگی هست چاپ لیبلی و در صورتی که نوشته و یا لوگوی تک رنگ می باشد چاپ مدیا قابل انجام می باشد. در چاپ لیبلی طرح روی لیبل های مخصوص مستطیلی چاپ و سپس روی تیشرت پرس میشود. در چاپ مدیا نیز نوشته و یا لوگو برش میخورد و روی تیشرت چاپ میگردد.

مشخصات چاپ تیشرت زنانه نخی

جنس: نخ پنبه
رنگ: مشکی
حداکثر ابعاد قابل چاپ: ۳۰‍×۲۰ cm
سایزهای موجود: S, M, L, XL
نحوه شستشو: با آب سرد و دست
مشاهده ابعاد تیشرت زنانه
 • تک : ۴۴۹۰۰ تومان
 • ۱۰ تا ۲۰ عدد: ۳۹۹۰۰ تومان
 • تخفیف ویژه تیراژ
 • توقف فروش

چاپ رکابی زنانه

چاپ روی تاپ پاپیون دار دخترانهاگر به دنبال هدیه ی زیبائی می گردید و می خواهید کمی هم متفاوت باشد ما به شما چاپ عکس روی رکابی زنانه را توصیه می کنیم. این تاپ رکابی که به تازگی طرح آن توسط خیاطان خوش ذوق سایت شابلون تولید شده مناسب خانم ها می باشد و البته ویژگی اصلی آن علاقمندی و مقبولیت بین خانم هاست که آن را برای هدیه ای بسیار زیبا و البته با قیمتی بسیار مناسب تبدیل می کند. شما هم می توانید با اندکی ذوق و سلیقه طرح و یا عکس مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید تا با چاپ آن، اختصاصی ترین هدیه ی ممکن را تولید کرده باشید. شما می توانید با کمک ما و با سلیقه ی شخصی خود یک هدیه ی زیبا و ماندگار چاپ نمائید. توجه بفرمائید که امکان چاپ هر نوع عکس و طرح اختصاصی که شما ارسال می نمائید روی این تیشرت وجود دارد.

مشخصات رکابی دخترانه

جنس: اسپان
رنگ رکابی: سفید
قابلیت شستشو بصورت کامل
حداکثر ابعاد قابل چاپ: ۴۰‍×۳۰ cm
سایزهای موجود: S, M, L, XL
مشاهده ابعاد رکابی زنانه

چاپ دکلته زنانه

چاپ روی دکلته پاپیون دار دخترانهیک پاپیون بزرگ و خوشگل روی سینه نشانه ی اصلی این دکلته دخترانست که باعث شده این دکلته دخترانه متفاوت و زیبا شود و محصول جدیدی باشد که ما برای طرفداران جوان آماده کرده ایم. یک چاپ ویژه و یک هدیه ی خاص برای شما که دوست دارید تنوع بیشتری از لباس های زنانه را در اختیار داشته باشید. شما می توانید عکس، نوشته و یا طرح اختصاصی خودتان را برای ما ارسال نمائید تا ما آن را مانند نمونه ای که در عکس مشاهده می نمائید با بهترین کیفیت برایتان چاپ نمائیم. با استفاده از این لباس زیبا و طرحی که شما روی آن چاپ خواهید نمود می توانید متفاوت ترین هدیه ای را که تابحال به کسی داده اید در اختیار داشته باشید. ما این تاپ دکلته را به عنوان یکی از هدیه های ویژه ی ولنتاین در نظر گرفته و ارائه می دهیم.

مشخصات دکلته دخترانه

جنس: اسپان
رنگ : سفید
حداکثر ابعاد قابل چاپ: ۳۰‍×۲۰ cm
سایزهای موجود: S, M, L, XL
۱۰۰٪ قابل شستشو
مشاهده ابعاد دکلته دخترانه

 • تک : ۸۴۹۰۰ تومان
 • ۱۰ تا ۲۰ عدد: ۷۴۹۰۰ تومان
 • تخفیف ویژه تیراژ
 • ثبت سفارش

چاپ تیشرت زنانه ضربدری

چاپ تیشرت زنانه یقه ضربدریمدل جدید چاپ روی تیشرت زنانه و دخترانه با حالت ضربدری کاری از تولیدی تیشرت سایت شابلون می باشد. طرح نه چندان پیچیده اما زیبای این لباس زیبائی خاصی به آن بخشیده است. فرم بدن در این نوع تیشرت بسیار مناسب قرار خواهد گرفت و انتخاب بسیار مناسبی برای بانوان شیک پوش این سایت است. جنس این تیشرت ها اسپان بوده و چاپ روی آن با کیفیت بسیار بالائی انجام خواهد گرفت. چاپ روی این نوع تیشرت زنانه از هر نظر تضمین میگردد. همچنین امکان چاپ لوگو، طرح و یا عکس اختصاصی روی آن وجود دارد.

ویژگی تیشرت زنانه یقه ضربدری

جنس: اسپان
رنگ: سفید
نوع آستین: کوتاه
نوع یقه: ضربدری
حداکثر ابعاد قابل چاپ: ۳۰‍×۲۰ cm
نوع چاپ: سابلیمیشن
سایزهای موجود: S,M,L, XL, XXL
نحوه شستشو: حداکثر دما ۳۰ درجه
حداقل تیراژ: ۱۰۰ عدد

چاپ تیشرت مردانه


در صورتی که می خواهید عکس و یا لوگوی مورد نظر خود را روی تیشرت های تبلیغاتی مردانه چاپ نمائید ما در این بخش از سایت شابلون انواع تیشرت ها و روش های چاپمان را به صورت دقیق توضیح داده ایم. می توانید به سادگی با ارسال عکس دلخواه و انتخاب تیشرت مورد نظر با رنگ های متنوع نسبت به سفارش آن اقدام فرمائید.

چاپ تیشرت بچگانه


ما کوچولو ها را نیز فراموش نکرده ایم. بخشی از مهم ترین تبلیغات تاثیرگذاری روی کودکان است که می تواند برای محصولاتی که مرتبط با کودکان است انجام گیرد و یا می تواند از جنبه ای دیگر به عنوان هدیه ای ویژه برای کودکی که دوستش دارید باشد. تیشرت های موجود هم آستین کوتاه و هم آستین بلند می باشد.