تیشرت تبلیغاتی

سایت شابلون به عنوان یکی از تولیدکنندگان پیشگام و برتر تیشرت های تبلیغاتی با بکارگیری بهترین پارچه ها و همچنین دوخت عالی نسبت به تولید انواع تیشرت پلی استر، پنبه ای، یقه دار جودون و... اقدام می نماید. همچنین بنا به نیاز نسبت به تولید تیشرت با رنگ و مدل مورد نظر شما اقدام می نماید. لذا شما می توانید با مشاوره با کارشناسان ما نسبت به تولید انواع تیشرت با آرم و لوگوی خود اقدام فرمائید. امکان چاپ و همچنین گلدوزی روی تیشرت این تیشرت ها با کیفیت بالا وجود خواهد داشت.

تیشرت تبلیغاتی پلی استر

چاپ روی تیشرت تبلیغاتی سفید اسپانتیشرت تبلیغاتی پلی استر سفید پر استفاده ترین و پرطرفدار ترین تیشرت تبلیغاتی می باشد. به خصوص که این تی شرت ها بهترین گزینه برای استفاده جهت هدیه تبلیغاتی است و حدودا ۹۰ درصد از شرکت ها به استفاده از آن مایل هستند. جنس پارچه اسپان استفاده شده جهت تولید تیشرت های سفید توسط شابلون در حد خود بی همتا بوده و دارای کیفیت بسیارعالی می باشد و دارای لطافت زیادیست. همچنین علت علاقمندی به این تیشرت تبلیغاتی، چاپ با رنگ های شارپ و همینطور قیمت مناسب آن نسبت به سایر تی شرت های تولید شده می باشد. همچنین نوع چاپ روی آنها به شکلی است که پس از چاپ، رنگ کاملا به خورد پارچه میرود و برجستگی رنگ به هیچ عنوان مشخص نمی نمی باشد. به همین علت بیشتر به عنوان تیشرت های تبلیغاتی کاربرد داشته و استفاده می گردد.

مشخصات تیشرت تبلیغاتی اسپان

جنس: اسپان
رنگ: سفید
نوع یقه: گرد
حداکثر ابعاد چاپ: cm ۳۰‍‍‍‍‍‍‍×۴۰
نوع چاپ: سابلیمیشن
سایز موجود: S, M, L, XL, XXL
۱۰۰٪ قابل شستشو
مشاهده ابعاد تیشرت تبلیغاتی اسپان

تیشرت تبلیغاتی ملانژ

تیشرت تبلیغاتی ملانژ طوسیچاپ روی تیشرت تبلیغاتی ملانژ از دیگر خدماتی می باشد که توسط شابلون ارائه میگردد. تیشرت ملانژ از کیفیت چاپ بسیار بالائی برخوردار است. رنگ پارچه تیشرت ملانژ طوسی روشن می باشد و ضمن قیمت مناسب دارای ظاهر و دوخت شکیلی هست. اگر از آن دسته از افرادی هستید که بدنبال تیشرت تبلیغاتی خاص میگردید تیشرت ملانژ مناسب شما می باشد. چاپ ای تیشرت از نوع سابلیمیشن مستقیم بوده و کل رنگ به خورد پارچه میرود به همین سبب صد در صد قابل شستشو بوده و رنگ ها جلای بسیار بالائی دارند. این تیشرت چه به عنوان تیشرت تبلیغاتی و چه به عنوان تیشرتی برای استفاده در شرکت،با توجه به قیمت یکی از بهترین و بی رغیب ترین گزینه ها برای انتخاب می باشد. اما در نظر داشته باشید هر چقدر رنگ طرح شما تیره تر باشد، چاپ زیباتری خواهید داشت بنابراین سعی کنید از رنگ های روشن برای چاپ روی این تیشرت تبلیغاتی استفاده ننمائید. همچنین هر بخش از طرح شما که سفید باشد در آن بخش چاپی انجام نمی شود و رنگ تیشرت دیده خواهد شد.

مشخصات تیشرت تبلیغاتی ملانژ

جنس تیشرت: ملانژ
حداکثر ابعاد چاپ: cm ۳۰‍‍‍‍‍‍‍×۴۰
سایز موجود: M, L, XL, XXL
نحوه شستشو: کلاملا قابل شستشو
مشاهده ابعاد تیشرت ملانژ

تیشرت تبلیغاتی یقه دار

چاپ روی تیشرت یقه دار

تیشرت تبلیغاتی یقه دار پولو ارزنده ترین تیشرت شابلون شناخته می شود. پارچه این تی شرت ها جودون می باشد و به سبب زیبائی خاصی که دارد مورد تائید شیک پوشان است. به علت وجود دکمه و یقه چاپ در بخش روئی تیشرت سمت چپ انجام می گیرد. چاپ روی تیشرت تبلیغاتی جودون به صورت صد در صد دیجیتال انجام می گیرد و کیفیت بالائی دارد به همین علت شرکت های معروف معمولا این نوع تیشرت را انتخاب می کنند. اگر سفارش شما بصورت تیراژ باشد این امکان وجود دارد که تیشرت های یقه دار را با رنگ مورد نظر شما بدوزیم. همچنین در صورتی که تیراژ سفارش شما بالای ۱۰۰ باشد امکان گلدوزی نیز روی تیشرت جودون تبلیغاتی نیز امکان پذیر می باشد.

مشخصات تیشرت تبلیغاتی جودون

جنس: جودون
رنگ: رنگ بندی مختلف
نوع آستین: کوتاه
حداکثر ابعاد چاپ: ۱۵ در ۲۰ سانتی متر
نوع چاپ: دیجیتال و مدیا
سایزهای موجود: M, L, XL, XXL
اطلاعات بیشتر...

تیشرت تبلیغاتی رگلان

تیشرت تبلیغاتی آستین بلند رگلان

با نگاه به تقاضای بسیار بالای مشتریان سایت شابلون پس از تولید انواع تیشرت های تبلیغاتی آستین کوتاه اینک تولید تیشرت های آستین بلند تبلیغاتی در دستور کار گرفته است. همچنین با وارد شدن به فصل سرد و نیاز به استفاده از لباس های گرم لازم است تا مدل های متناسب با این فصل نیز در اختیار شما قرار گیرد. به همین علت یکی از پرفروش ترین مدل های تیشرت های تبلیغاتی آستین بلند جهان با ترکیب دو رنگ از جنس فلامنت و پلی استر توسط شابلون ارائه شده است. فرم و شکل تیشرت رگلان بسیار زیبا بوده و به سبب داشتن رنگ خنثی، هماهنگ نمودن آن با هر محیطی ممکن است.هر چقدر طرح های مورد استفاده برای چاپ این تیشرت تیره تر باشد چاپ زیباتر و عمیق تری خواهید داشت. امکان چاپ عکس و آرم و لوگوی دلخواه شما روی تیشرت های آستین بلند تبلیغاتی وجود دارد که صد در صد قابل شستشو بوده و به هیچ عنوان پاک نمی شود.

مشخصات تیشرت تبلیغاتی آستین بلند

جنس تیشرت: ملانژ و نخ پنبه
رنگ: طوسی و مشکی
حداکثر ابعاد چاپ: cm ۳۰‍‍‍‍‍‍‍×۴۰
سایزهای موجود: M, L, XL, XXL
قابل شستشو
مشاهده ابعاد تیشرت رگلان

تیشرت تبلیغاتی پنبه ای

چاپ روی تیشرت تبلیغاتی نخ پنبه ای

تیشرت های تبلیغاتی نخ پنبه آستین کوتاه و یقه گرد بود و جنس آنها ۱۰۰% نخی می باشد و از کیفیت بسیار زیادی برخوردار هستند. قابلیت چاپ هر نوع عکس، آرم لوگوئی روی تیشرت های ذکر شده وجود دارد. تیشرت های پنبه ای به سبب جنس بسیار خوب به پوست بدن آسیب نمی رساند و می توانند انتخاب متعادل شما در خرید و سفارش این محصول باشد. چاپی که روی تیشرت های تبلیغاتی نخ پنبه انجام می شود شامل سه نوع چاپ دیجیتال، چاپ لیبلی و چاپ مدیا می باشد که بسته به لوگو و طرح شما هر یک از آنها انتخاب میگردد. در صورتی که سفارش شما بالای ۱۰۰ عدد باشد امکان گلدوزی همچنین امکان دوخت تیشرت با رنگ مورد نظر شما نیز فراهم است.

مشخصات تیشرت تبلیغاتی نخی

جنس: پنبه ای اعلاء (۱۰۰% پنبه)
حداکثر ابعاد چاپ: cm ۳۰‍‍‍‍‍‍‍×۴۰
رنگ بندی تیشرت نخ پنبه:
رنگ تیشرت نخی
سایز موجود: M, L, XL, XXL
شستشو با آب سرد
مشاهده ابعاد تیشرت نخی

تیشرت تبلیغاتی زنانه

چاپ روی تیشرت زنانه این بخش از سایت شابلون به تولید و چاپ تیشرت تبلیغاتی زنانه نیز می پردازد. شما می توانید لوگو و یا طرح خود را ارسال کنید تا روی تیشرت زنانه آستین کوتاه چاپ گردد. تیشرت های ذکر شده نسبت به تیشرت های مردانه در قسمت کمر و یقه دوخت متفاوتی دارند. جنس این تیشرت ها از جنس اسپان می باشد و دارای کیفیت چاپ بسیار بالا و درخشنده و البته 100% قابل شستشو نیز می باشد و به هیچ عنوان نگرانی بابت از بین رفتن و یا پاک شدن چاپ در اثر شستشو وجود نخواهد داشت. از مزیت فوق العاده این مدل قیمت بسیار ارزان و فوق العاده آن می باشد که باعث میگردد گزینه مناسبی برای هدیه تبلیغاتی باشد. برای سفارشات بالای ۵۰ عدد تخفیف ویژه ای در نظر گرفته ایم که شما را راضی خواهد نمود.

مشخصات تیشرت تبلیغاتی زنانه

جنس: اسپان
رنگ: سفید
حداکثر ابعاد قابل چاپ: ۳۰‍×۴۰ cm
سایز موجود: S, M, L, XL
کاملا قابل شستشو
مشاهده ابعاد تیشرت زنانه

تیشرت تبلیغاتی بچگانه

چاپ تیشرت بچگانهاز آن جهت که که شابلون تلاش می کند تا چاپ روی تیشرت های تبلیغاتی مختلفی را در بین خدمات خود قرار دهد لذا چاپ روی تیشرت بچگانه تبلیغاتی را نیز برای کسانی که تمایل دارند از این محصول برای تبلیغات خود استفاده کنند در نظر گرفته است. بسیاری از مهد کودک ها، مدارس ابتدائی نیز به این محصول علاقمند می باشند. همچنین بسیاری از تولیدکنندگان و یا فروشندگان اسباب بازی و یا شرکت هائی که محصولاتی مرتبط با کودک تولید می کنند جهت جذب خریداران اقدام به چاپ برند و لوگوی تبلیغاتی خود روی تیشرت بچگانه می نمایند. این نوع تی شرت ها فقط در رنگ سفید موجود می باشند و دارای ۴ سایز مختلف می باشد .بدین علت که تولید تیشرت ها مستقیما توسط سایت شابلون انجام میشود لذا از نظر قیمت غیرقابل رقابت بوده و بسیار ارزان هستند. همچنین به سبب استفاده از چاپ حرارتی ماندگاری بالا و زیبائی خاصی دارند. ابعاد تیشرت های فوق معمولا برای کودکان بیشتر از ۸ ماه مناسب است.

مشخصات تیشرت تبلیغاتی بچگانه

جنس تیشرت: اسپان
رنگ تیشرت : سفید
نوع آستین: کوتاه
حداکثر ابعاد قابل چاپ: ۳۰‍×۲۰ cm
سایزها موجود تیشرت بچگانه: ۲, ۳, ۴, ۵
۱۰۰٪ قابل شستشو