چاپ تیشرت بچگانه

در این بخش از سایت شابلون چاپ تیشرت های بچگانه متنوعی را در نظر گرفته ایم که امکان چاپ روی آنها برای شما فراهم می باشد و می توانید با انتخاب یکی از آنها و فشردن دکمه ی ثبت سفارش نسبت به سفارش چاپ عکس روی تیشرت بچگانه اقدام کنید. عکس می تواند شامل، طرح ، لوگو و یا هر عکس دلخواهی باشد زیرا هیچ محدودیتی برای چاپ روی تیشرت بچگانه وجود ندارد.

چاپ تیشرت بچگانه اسپان

چاپ تیشرت بچگانهاز آنجائی که شابلون سعی نموده تا چاپ روی تیشرت های متنوعی را در بین خدمات خود داشته باشد لذا چاپ روی تیشرت بچگانه را نیز برای کسانی که تمایل دارند از تیشرت های بچگانه برای تبلیغات خود استفاده نمایند در نظر گرفته است. بسیاری از مهد کودک ها و مدارس ابتدائی نیز خواهان این نوع تیشرت ها می باشند. همچنین بسیاری از شرکت ها که محصولاتی مرتبط با کودک تولید می کنند جهت جذب مخاطب اقدام به چاپ برند و لوگوی تبلیغاتی خود روی تیشرت بچگانه می نمایند. این نوع تی شرت ها در تک رنگ سفید موجود می باشند و دارای ۴ سایز متفاوت هستند.به علت اینکه این تیشرت ها مستقیما توسط سایت شابلون تولید می شوند از نظر قیمت غیرقابل رقابت می باشند. همچنین به علت استفاده از چاپ حرارتی کیفیت فوق العاده ای در رنگ و طرح چاپ شده می باشند. ابعاد تیشرت های فوق به گونه ای هستند که معمولا برای کودکان بیشتر از ۸ ماه مناسب می باشد.

مشخصات چاپ تیشرت بچگانه

جنس تیشرت: اسپان
رنگ تیشرت : سفید
نوع آستین: کوتاه
نوع یقه: گرد
حداکثر ابعاد قابل چاپ: ۳۰‍×۲۰ cm
سایزهای تیشرت بچگانه: ۲,۳,۴,۵
۱۰۰٪ قابل شستشو

سایز تیشرت های بچگانه:

سایز تیشرت های بچگانه
سایز سرشانه عرض کمر قد
سایز ۲ ۲۵ ۲۶ ۳۸
سایز ۳ ۲۸ ۳۰ ۴۰
سایز ۴ ۲۹ ۳۱ ۴۴
سایز ۵ ۳۰ ۳۴ ۴۹

چاپ تیشرت بچگانه ملانژ

چاپ تیشرت بچگانه تیشرت بچگانه ملانژ جدیدا به محصولات شابلون اضافه شده است. جنس تیشرت پلی استر ملانژ می باشد که طوسی رنگ بوده و کیفیت دوخت و چاپ عالی دارد. چاپ بدون محدودیت رنگ انجام می گیرد و 100% نیز قابل شستشو می باشد. حتی با ماشین لباسشوئی نیز می توان آن را شست و مشکلی برای تیشرت پیش نمی آید. هر طرح و عکس و نوشته ای که شما بفرستید ما برای شما روی این تیشرت ها چاپ می کنیم که می توانید با قیمت بسیار ارزان از آن برای مراسم های مختلف و یا استفاده عادیبرای کودک خردسال خود استفاده کنید.

مشخصات تیشرت بچگانه ملانژ

جنس تیشرت: ملانژ
رنگ تیشرت : طوسی
نوع آستین: کوتاه
نوع یقه: گرد
حداکثر ابعاد قابل چاپ: ۳۰‍×۲۰ cm
سایزهای تیشرت بچگانه: ۲,۳,۴,۵
۱۰۰٪ قابل شستشو

چاپ بادی نوزاد

چاپ تیشرت بچگانهما برای نوزادان زیبای شما نیز محصول خاصی تدارک دیده ایم که می توانید عکس، طرح و یا توشته ی مورد نظر خود را برای ما بفرستید تا روی آن چاپ نمائید. استفاده در مراسم تولد، دندونی، ماهانه و ... می تواند فضای شما را بسیار رنگی و زیبا نماید. ما در تولید بادی های نوازد از الیاف صد در صد پنبه استفاده نموده ایم و به هیچ عنوان از الیاف مصنوعی استفاده نمی کنیم. به این علت که الیاف مصنوعی به پوست فرزند دلبند شما آسیب های بسیار جدی وارد می کند و بسیاری از شرکت هائی که چاپ انجام می دهند این موضوع را مد نظر قرار نداده و فقط به سود خود فکر می کنند در حالی که به فرزند شما آسیب میرسانند. اما الیاف پنبه که گیاهی هستند باعث محافظت و سلامت پوست فرزند شما خواهد گردید و ما فقط از الیاف گیاهی برای این محصول استفاده می کنیم. چاپ روی بادی نوزاد بصورت دیجیتالی بوده و محدودیتی در طرح و رنگ چاپ وجود ندارد. اما در نظر داشته باشید برای شستشو حتما باید آن را پشت و رو کنید و با دست و آب سرد بشوئید.

مشخصات چاپ بادی نوزاد

جنس بادی: نخ پنبه
رنگ بادی : سفید
نوع یقه: گرد
حداکثر ابعاد قابل چاپ: ۳۰‍×۲۰ cm
سایزهای بادی بچگانه: ۱,۲
قابل شستشو با دست

  • تک : ۷۹۹۰۰ تومان
  • ۱۰ تا ۵۰ عدد: ۷۴۹۰۰ تومان
  • تخفیف ویژه تیراژ
  • اتمام موجودی

سایز بادی نوزاد

سایز سرشانه عرض کمر قد
سایز ۱ ۲۲ ۲۲ ۴۵
سایز ۲ ۲۵ ۲۵ ۴۸

چاپ تیشرت بچگانه فسفری

چاپ تیشرت بچگانه فسفری چاپ تیشرت بچگانه فسفری به درخواست مشتریان ارائه میگردد. تیشرت های بچگانه فسفری به رنگ های نارنجی، سرخابی و سبز موجود و برای شما قابل سفارش می باشد. روش چاپ این تیشرت ها به صورت سابلیمیشن می باشد یعنی چاپ به خورد پارچه رفته و بدون پس زمینه استد. به همین علت کاملا قابل شستشو بوده و ماندگاری طولانی دارد. توجه داشته باشید هر چقدر طرح های ارسالی تیره تر باشند چاپ زیباتر و مورد پسندتری خواهید داشت و هر بخشی از عکس و طرح که دارای رنگ های سفید و یا روشن باشد در آن بخش رنگ تیشرت مشاهده خواهد گردید. رنگ های مورد استفاده در این تیشرت ها بدیع و تازه بوده و با توجه به استقبال از رنگ های گرم و شاد مخصوص کودکان می باشد.

مشخصات چاپ تیشرت بچگانه فسفری

جنس: فلامنت
نوع آستین: کوتاه
رنگ: سبز، نارنجی، سرخابی
حداکثر ابعاد چاپ: cm ۲۰‍‍‍‍‍‍‍×۳۰
سایزهای موجود: ۲ و ۴
نحوه شستشو: ۱۰۰% قابل شستشو
امکان تولید سایز مختلف در سفارش تیراژ
  • تک : ۱۷۹۰۰ تومان
  • ۱۰ تا ۵۰ عدد: ۱۵۹۰۰ تومان
  • تیراژ : ۶۵۰۰ تومان
  • اتمام موجودی