تاثیر تیشرت تبلیغاتی بر مردم

در صورتی که متمایل هستید تا نسبت به رقبای خود راه های متفاوتی را در بازاریابی و ارتقای سیستم فروش خود ایجاد نمائید هدایای تبلیغاتی روشی جدید و مدرن و با پشتوانه ی روان شناسانه ی قوی می باشد که استفاده از آن سودمند بوده و موجب ایجاد ترقی و بهره وری برند شما خواهد گردید. استراتژی اصلی استفاده از هدایای تبلیغاتی قرار دادن نام برند شما به مدت طولانی جلوی چشم می باشد. برعکس تبلیغات قدیمی و سنتی مانند چاپ در روزنامه و یا استفاده از تراکت که به علت استفاده ی زیاد و اشباع توجه عمومی به آنها کم شده است و بارها دیده اید که تراکت هائی که خیابان ها در اختیار مردم قرار می گیرد در همان ابتدا دور انداخته می شوند. زیرا مردم فرصت نگهداری از کاغذی را که هیچ نیازی به آن ندارد را نخواهند داشت. اما هدایای تبلیغاتی مانند تیشرت به علت ساختار خود یعنی قابل استفاده بودند معمولا توسط مردم بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند و به طور ناخودآگاه همواره جلوی چشم مشتری قرار دارد.
هیچ گاه هیچ فردی تیشرت تبلیغاتی را که در اختیار وی قرار می گیرد دور نمی اندازد و در نهایت از آن استفاده خواهد نمود. در صورتی که در تولید یک تیشرت تبلیغاتی کمی هم خلاقیت بکار برده شود و طرح شکیلی روی آن چاپ شود تاثیرگذاری آن چندین برابر تراکت تبلیغاتی خواهد بود.
بیشتر مردم به هدایای تبلیغاتی رایگان علاقه نشان می دهند و علاوه اینکه با پوشیدن آن می توانند پیام تبلیغاتی شما را به صورت ناخودآگاه منتشر کنند و هم اینکه معمولا مشتریان در مورد هدایای تبلیغاتی که از شما دریافت می کنند با یکدیگر گفتگو می نمایند و یا در مورد اینکه آن را هدیه گرفته اند با دوستانشان صحبت می نمایند.
تیشرت تبلیغاتی یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی محسوب می شود که اکثر مردم به آن علاقه دارند و هدیه ی ارزشمندی تلقی میگردد. تیشرت ها هیچ وقت از مد نیافتاده و در کنار زیبائی بروز و فشن هم هستند. البته باید به این نکته توجه داشت که هر مدل تیشرتی برای هر شخصی مناسب نیست و لزوما برای همه ی افراد خوب به نظر نمیرسد. مدل های مختلف تیشرت به تناسب اندامی که فرد از آن برخوردار است تاثیر بسزائی در زیبائی نهائی آن خواهد داشت.
تیشرت تبلیغاتی یقه دار نسبت به تیشرت های دیگر کمی رسمی تر است. و برای کوچک بزرگ تر نشان دادن بالاتنه بسیار مناسب است. افرادی که بالاتنه ی لاغر و کوچکی دارند و تمایل دارند تا ظاهر بزرگ تری را به نمایش بگذراند بهتر است از این نوع تیشرت استفاده کنند. هر چه یقه در تیشرت های یه دار یقه بالاتر قرار گیرد حس بزرگ بودن تنه بیشتر القا می گردد.
تیشرت یقه گرد باعث میگردد تا اندام شما فریبنده تر به نظر برسند. تیشرت یقه گرد معمول ترین تیشرت تبلیغاتی می باشد که مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید