کاغذ سابلیمیشن

فروش کاغذ سابلیمیشن در سایت شابلون به عنوان تهیه کننده مواد خام سابلیمیشن قابل تهیه می باشد. علاوه کاغذ های سابلیمیشن کره ای و چینی در ابعاد مختلف، کاغذهای لیبلی مخصوص تیشرت های سفید و مشکی نیز در این بخش بفروش میرسد. در صورتی که کاغذ جدیدی نیز برای فروش آماده گردد در این بخش قرار خواهد گرفت. انواع کاغذهای سابلیمیشن در زیر قابل مشاهده می باشند.

کاغذ سابلیمیشن کره ای

کاغذ سابلیمیشن طوسیکاغذ سابلیمیشن کره ای با قدرت انتقال بسیار بالا نسبت به کاغذهای معمولی و یا کاغذ کوتد نسبت به کاغذهای معمولی تا 50% بهتر رنگ سابلیمیشن را منتقل می کنند. همچنین سرعت انتقال رنگ در آنها نسبت به کاغذهای معمولی بسیار بیشتر می باشد به طوری که بعد از چاپ تقریبا اثری از رنگ روی کاغذ باقی نمی ماند. چاپ با کاغذهای کره ای باعث زیباتر شدن و افزایش چگالی رنگ شما موقع چاپ خواهد گردید. با خرید کاغذهای سابلیمیشن کره ای تغییر شگرفی در زیبائی و قدرت چاپ خود مشاهده خواهید نمود. کاغذ سابلیمیشن کره ای نسبت به کاغذهای سابلیمیشن دیگر داری رنگ تیره تر و تقریبا کرم می باشد.

ویژگی های کاغذ سابلیمیشن کره ای:

قدرت انتقال رنگ سابلیمیشن: 95%
سرعت چاپ: 1/2 برابر
چگالی رنگ: 2 برابر  
کیفیت رنگ: 1/2 برابر
خطای رنگ: 5%
ابعاد کاغذ: A4,A3
  • قیمت کاغذ سابلیمیشن کره ای آچهار: 25000 تومان
  • قیمت کاغذ سابلیمیشن کره ای آسه: 50000 تومان

کاغذ سابلیمیشن معمولی

کاغذ سابلیمیشن طوسیکاغذ سابلیمیشن های عرضه شده در سایت شابلون مخصوص چاپ حرارتی می باشد. چاپ با جوهر های مخصوص سابلیمیشن روی این کاغذها انجام می گیرد و سپس با قرار دادن روی سطح مورد نظر توسط پرس حرارتی و دما انتقال رنگ و تصویر انجام می گیرد. به کاغذهای سابلیمیشن کاغذ ترانسفر می گویند زیرا انتقال رنگ از طریق این کاغذ ها انجام می گیرد. البته لازم به ذکر می باشد که استفاده از این کاغذها برای اجسامی مقدور است که رنگ روشنی داشته باشند. کاغذهای سابلیمیشن معمولی رنگ روشن و کاملا سفیدی دارند و پشت و روی آنها متفاوت می باشد. این کاغذهای برای چاپ نیاز به رنگ مخصوص سابلیمیشن دارند و با هر جوری امکان چاپ وجود نخواهد داشت.

ویژگی های کاغذ سابلیمیشن:

قدرت انتقال رنگ سابلیمیشن: 60%
خطای رنگ: 15%
ابعاد کاغذ: A4,A3
تعداد در هر بسته : 100 برگ

  • قیمت کاغذ سابلیمیشن آچهار: 19000 تومان
  • قیمت کاغذ سابلیمیشن آسه: 38000 تومان