چاپ روی پیراهن

خط دوخت و تولید انواع پیراهن و همچنین چاپ روی پیراهن در سایت شابلون به عنوان یکی از مطرح ترین شرکت های تولید البسه تبلیغاتی و چاپ روی سطوح مختلف این افتخار را دارد تا در خدمت هم میهنان عزیز نسبت به انجام سفارشات آنها اقدام نماید. چاپ روی انواع پیراهن پرسنلی، پیراهن اداری، پیراهن نگهبانی و... از خدمات سایت شابلون می باشد. با مشاهده مدل های پیراهن مردانه و انتخاب آنها نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمائید.

چاپ روی پیراهن مردانه

چاپ روی پیراهن

چاپ روی پیراهن مردانه که به در بیشتر موارد به عنوان پیراهن پرسنلی مورد استفاده قرار می گیرد و دارای زیبائی بالائیست از خدماتیست که سایت شابلون به شرکت های معتبر ارائه می نماید. پیراهن های فوق آستین بلند می باشد و با چاپ آرم و لوگوی شما روی آنها پرستیژ بالائی خواهند داشت. جنس پیراهن های مورد استفاده ترگال و تترون می باشد. چاپ روی جنس ترگال و تترون کیفیت بالائی داشته و علاوه بر مقاومت بالا، تمام رنگ می باشد و محدودیتی از این بابت ندارد. چاپ روی پیراهن ترگال به علت جنس بهتر و ضخیم تر پارچه دارای قیمت بالاتری بوده و پیراهن تترون با توجه به نازکی ازران تر می باشد. پیراهن مردانه در رنگ های سفید، آبی روشن، کرم روشن و قهوه ای روشن ارائه میگردد. شما نیز می توانید با ارسال لوگو و آرم خود به سایت شابلون نسبت به چاپ پیراهن مخصوص شرکت و یا کسب و کار خود اقدام نمائید.

ویژگی های چاپ روی پیراهن مردانه:


چاپ آرم و لوگو روی پیراهن مردانه مخصوص آقایان
چاپ روی پیراهن پرسنل اداری ویژه آقایان
چاپ لباس فرم شرکتی مربوط به کارمندان آقا
جنس پیراهن: ترگال و تترون
نوع پیراهن: یقه دار و دکمه دار
نوع آستین: آستین بلند دکمه دار
رنگ پیراهن : سفید، آبی روشن، طوسی، قهوه ای روشن
کاملا قابل شستشو

چاپ روی پیراهن نگهبانی

چاپ روی پیراهن

یکی از پر استفاده ترین پیراهن های مورد استفاده توسط ارگان ها و سازمان ها پیراهن نگهبانی می باشد که باعث ایجاد نظم و هماهنگی با سیستم می شود و البته تاثیر بیشتری در کارائی نگهبان مربوطه می گردد. شابلون نیز به تولید پیراهن های نگهبانی اقدام می نماید. همچنین امکان چاپ نیز روی این پیراهن ها فراهم می باشد. پیراهن های نگهبانی تولید شده توسط شابلون دارای رنگ خاکستری است که در بخش جیب، سرآستین و کتف با رنگ مشکی مزین شده است. چاپ روی پیراهن نگهبانی از نوع مستقیم انجام می شود و به همین علت ماندگاری بالا داشته و از بین نمی رود. امکان چاپ رنگ های تیره روی لباس فوق ممکن می باشد. شما نیز می توانید پیراهن نگهبانان خود را با آرم و یا نوشته ی مخصوص داشته باشید. کافیست با از طریق سایت شابلون سفارش خود را ثبت نمائید.

ویژگی های چاپ روی پیراهن نگهبانی:


چاپ آرم و لوگو روی پیراهن نگهبانی
نوع استفاده پیراهن: مردانه
جنس پیراهن: ترگال و تترون
نوع پیراهن: یقه دار و دکمه دار
نوع آستین: آستین بلند دکمه دار
رنگ پیراهن : طوسی
کاملا قابل شستشو