چاپ روی پرچم

به اهتزاز در آوردن پرچم یک برند آرمان های آن مجموعه را نمایان خواهد نمود. پرسنل مجرب شابلون نیز مدت هاست در زمینه تولید و چاپ انواع پرچم فعالیت داشته و با استفاده از روش های نوین و بهترین کیفیت در زمینه چاپ روی پرچم محصولی به شما ارائه خواهند داد که قابل رقابت بوده و از هر نظر کامل است. تجارب گذشته و همچنین استفاده از جنس مرغوب باعث تولید محصولی بی نظیرگشته است. چاپ روی انواع پرچم شامل پرچم رومیزی، پرچم تشریفات و پرچم اهتزار در جنس های مختلف از خدمات این بخش می باشد که شرح آن در زیر آمده تا نسبت به انتخاب بهترین گزینه برای سازمان خود اقدام فرمائید.

چاپ پرچم رومیزی

چاپ پرچم رومیزی

یکی از روش هائی که برای نمایش و نشان داده اقتدار آرم و لوگوی یک شرکت بکار میرود قرار دادن پرچم آن شرکت بروی میز کارمندان است. این کار در شرکت و ادارات معتبر بسیار مرسوم است. قرارگرفتن پرچم با لوگو و آرم شرکت خودتان بروی میز کارتان زیبائی و البته حس اعتماد بسیار بالائی خواهد داشت. بویژه پرچم رومیزی در همایش ها و سمینارها درخشش خاصی را القا مینماید. در این راستا سایت شابلون نسبت به چاپ لوگو، آرم و یا نوشته ی شما روی پرچم رومیزی اقدام می نماید. لازم به ذکر است که پرچم های مذکور با میله و پایه ارائه میگردد. همگی پرچم های رومیزی تولید شده توسط سایت شابلون برخلاف دیگر تولیدکنندگان که از ساتن براق و ریشه تک استفاده می کنند، با ساتن مات اعلاء و ریشه دوبل ارائه میگردد که زیبائی و کیفیت دوچندانی دارد. بنابراین سایت شابلون با کیفیت بهتر قیمت رقابتی تری نیز ارائه میدهد.

ویژگی های پرچم رومیزی:

قابلیت چاپ : یکرو و دورو
جنس پرچم: ساتن مات درجه یک
نوع ریشه: دوبل
جنس پایه: سنگی، استیل
جنس میله: آهنی با لعاب نقره ای
رنگ ریشه های موجود پرچم: سفید، قرمز، سرمه ای، زرد، سبز، طلائی و...
ابعاد پرچم : 29x19
طول میله : 42 سانتی متر
ابعاد پایه : قطر 9/5 سانتی متر
وزن پرچم به همراه پایه و میله : 485 گرم
اطلاعات بیشتر...

چاپ پرچم تشریفات

چاپ پرچم تشریفاتیکی از خدمات دیگر شابلون چاپ پرچم تشریفات است. پرچم های تشریفات اختصاصی پرچم هائی بزرگ هستند که روی پایه هائی عمودی قرار میگیرند و معمولا در مراسم ها، همایش ها و یا در شرکت های بزرگ و معتبر استفاده میشود. ریشه این پرچم ها در رنگ های مختلفی تولید میشود. شما می توانید با هزینه ی ای مناسب نسبت به سفارش پرچم تشریفات با لوگو، آرم و نشان خود اقدام نمائید. ما این خدمات را با کیفیت بسیار بالا به شما ارائه خواهیم نمود. همچنین چاپ پرچم تشریفات برای هیچ کسب و کاری محدودیتی ندارد و مهم نیست شما چه شغلی دارید می توانید با سفارش این محصول نسبت به تبلیغات کسب و کار اقدام نموده و همچنین به زیبائی محیط کار خود اضافه نمائید. ما بهترین کیفیت دوخت و چاپ را به شما ارائه میدهیم.

ویژگی های چاپ پرچم تشریفات :

قابلیت چاپ : دورو
جنس پارچه : ساتن آمریکائی
نوع پایه : پنجه شیری، خورشیدی، سلطنتی
رنگ ریشه ها : 12 رنگ متنوع
ابعاد پرچم : 150x90
طول پایه : 230 سانتی متر متغیر
جنس پایه: چدن
وزن پرچم به همراه میله و پایه :
اطلاعات بیشتر...

پرچم کشورها و ملل

چاپ پرچم کشورها و ملل

سایت شابلون پرچم تمامی کشورها را برای فروش ارائه میدهید و شما براحتی میتوانید نسبت به سفارش آنها در سایت ما اقدام فرمائید. پرچم کشورها و ملل هم به صورت رومیزی پایه دار و هم به صورت تشریفات و هم به صورت پرچم اهتزاز موجود است. کیفیت و رنگ این محصولات بسیار عالی بوده و پارچه مورد استفاده جنس ساتن و یا جیر میباشد که در همایش های بزرگ و دیدار های بین المللی از هر دوی این پارچه ها استفاده میگردد. بسیاری از ارگان ها، شرکت های معتبر و هتل ها برای پذیرائی از میهمانان خارجی از پرچم های ملل استفاده می نمایند.

تمامی پرچم های رومیزی و تشریفات ملل و کشورها به همراه میله و پایه ارائه میشود. پرچم های رومیزی به همراه میله آبکاری شده نقرهای و پایه سنگی و پرچم های تشریفات با میله آبکاری شده نقره ای تلسکوپی با قابلیت تنظیم ارتفاع تا 2 متر و 30 سانتی متر و پایه خورشیدی و همچنین پایه پنجه شیری قابل سفارش است. لازم به ذکر است که تمامی پرچم کشورها و مللی که به صورت تشریفات و یا رومیزی چاپ می شود تمام چاپ و تمپلات بوده و دارای ریشه دوزی می باشد و دو رو چاپ هستند. پرچم های اهتزاز ملل نیز از جنس ساتن و یک رو چاپ بوده و با استفاده از پانچ قابلیت برافراشتن روی میله های بلند را دارد می باشد.

انواع پرچم های کشورها و ملل:

پرچم رومیزی کشورها
پرچم تشریفات کشورها
پرچم اهتزاز کشورها

پرچم ایران

چاپ پرچم ایران

فروش پرچم ایران به صورت پرچم تشریفات ایران، پرچم رومیزی ایران و همچنین پرچم اهتزاز ایران به صورت تخصصی در این سایت انجام می گیرد. برافراشتن پرچم زیبای کشورمان برای ما افتخار بزرگیست. مزین نمودن محیط کار به پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران و استفاده در همایش ها، ادارات و سازمان ها بیشترین کاربرد پرچم های ایران می باشد. سایت شابلون بهترین کیفیت و همچنین استاندارد پرچم ایران را در پرچم های تولید شده ارائه میدهد.

پرچم های تشریفات ایران تولید شده توسط سایت شابلون شامل پرچم تشریفات با پارچه های جیر گلدوزی شده، جیر اعلاء و ساتن می باشد که دارای ریشه ی زرد میباشد و با پایه های پنجه شیری و خورشیدی قابل سفارش .است. کیفیت و اشباع رنگ در پرچم های تولید شده بسیار بالا بوده و تضمین میگردد.

پرچم های رومیزی ایران نیز از ساتن و یا جیر تولید شده و دارای ریشه زرد رنگ می باشد و به همراه میله و پایه سنگی ارائه میگردد. کیفیت ساخت این نوع پرچم نیز بالا بوده و تمام چاپ می باشد. رنگ ها نیز بسیار زنده و زیبا هستند.

همچنین پرچم های اهتزاز با پارچه ساتن در ابعاد متنوع و گونان به صورت عمودی و افقی با چاپ اسیدی با مقاومت بسیار بالا توسط سایت شابلون تولید و ارائه میگردد.

چاپ انواع پرچم ایران:

پرچم تشریفات ایران
پرچم رومیزی ایران
پرچم اهتزاز ایران

چاپ پرچم اهتزاز

چاپ پرچم اهتزاز

چاپ پرچم اهتزاز با لوگو و آرم اختصاصی شما در ابعاد متنوع به صورت عمودی و افقی با بهترین کیفیت توسط سایت شابلون انجام می شود. پرچم های اهتزاز همان پرچم هائی هستند که روی پایه های بلند در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرند. جنس پارچه پرچم های اهتزاز همگی ساتن می باشد و دارای مقاومت بسیار زیادی بوده و همچنین خاصیت بادخوری خوبی دارند. پرچم اهتزاز به صورت عمودی و افقی در اندازه های گوناگون قابل تولید و چاپ می باشد. همچنین در صورت سفارشات تیراژ می توان برای دوخت پرچم اهتزاز از پارچه ژرسه استفاده نمود که به سبک بودن و ارزان تر بودن مورد استقبال واقع شده است. همچنین میتوان جهت نگهداری این پرچم ها روی میله های بلند، هم از دوخت برای جای چوب و هم از پانچ برای به اهتزاز در آوردن توسط سیم بکسل استفاده نمود.پرچم های اهتزاز به صورت استاندارد یک رو چاپ می شوند و در صورتی که تمایل داشته باشید پرچم به صورت دو رو باشد به علت عبور نور از پارچه ساتن باید دو پارچه با دو چاپ از دو طرف به هم دوخته شوند تا نتیجه نهائی مطلوب باشد که که هزینه آن دوبرابر خواهد گردید.

ویژگی های پرچم های اهتزاز:

قابلیت چاپ : یکرو و دورو
جنس پرچم: ساتن و ژرسه
نوع ریشه: بدون ریشه
بدون محدودیت رنگ و طرح
نوع چاپ : سابلیمیشن، پیگمنت، اورینت
نحوه اتصال: جای چوب، پانچ

چاپ پرچم یادبود

چاپ پرچم یادبود

از دیرباز استفاده از پرچم یادبود در مراسم مختلف مرسوم بوده است. در همایش ها مختلف ارگانی، منطقه ای و کشوری ، دیدارهای بین شرکتی و همچنین در مسابقات ورزشی نیز پرچم های یادبود رد و بدل میگردد. این پرچم ها علاوه بر حس ویژه ای که به مراسم اعطا میکند موجب برازندگی سیستم برگزاری شما نیز میگردد. سایت شابلون با بکارگیری بهترین کیفیت پارچه و چاپ نسبت به چاپ لوگو و آرم اختصاصی شما روی پرچم یادبود اقدام می نماید. پارچه استفاده شده ساتن مات اعلاء و دارای ریشه ی دوبل در رنگ های مختلف می باشد. یعنی پرچم های تولید شده از نظر کیفیت و چاپ در بهترین حالت ممکن هستند و از نظر مرغوبیت در بالاترین سطح قرار دارند. ثبت سفارش بصورت آنلاین و همچنین بصورت حضوری امکان پذیر میباشد.

ویژگی های چاپ پرچم یادبود :

قابلیت چاپ : دورو
جنس پارچه : ساتن آمریکائی
نوع ریشه: دوبل
رنگ ریشه ها : سفید
ابعاد پرچم : 29×20 سانتی متر
نوع چاپ: دیجیتال بدون محدودیت