چاپ روی پازل بازی

چاپ روی پازل از دیگر خدماتیست که توسط گروه صنعتی شابلون ارائه می شود و هدف آن ایجاد سرگرمی جذاب و البته اختصاصی برای کودکان و خردسالان می باشد. کیفیت چاپ روی این پازل ها واقعا عالی می باشد. یکی از دلایلی که باعث کیفیت چاپ پازل ها شده کیفیت بسیار بالای مواد سازنده ی آن می باشد. درخشندگی و براقی پازل های مورد استفاده بسیار بالا می باشد که برای مشاهده ی آن نیاز است از نزدیک نظاره گر آن باشید. بسیاری از شرکت ها از این محصول به عنوان هدیه ای ارزان قیمت و البته جذاب استفاده می نمایند به خصوص اگر محصولات تولیدی آن مرتبط با کودکان باشد. همچنین می توانید از این خدمات ما هدیه ای زیبا و جالب در مراسم و میهمانی ها ایجاد نمائید. برای اینکار لازم است شما فقط عکس مورد نظر خود را از طریق فرم ثبت سفارش برای ما ارسال فرمائید ما آن را برای شما تبدیل به پازل می نمائیم.

چاپ روی پازل بازیچاپ روی پازل بازی

انواع پازل ها

پازل 40 تکه مقوائی

پازل مقوائی 40 تکه همانطور که از نام آن پیداست مقوائی بوده و سطحی که روی آن چاپ انجام میگیرد گلاسه می باشد. این پازل به علت داشتن تعداد قطعات پائین از دیگر پازل ها قیمت ارزان تری دارد. همچنین شامل یک قاب نگه دارنده برای دور پازل می باشد که پازل درون آن چیده میشود. به همین سبب برای کودکانی با سنین پائین مناسب می باشد. ابعاد این پازل 20 در 27 سانتی متر می باشد.

پازل 77 تکه مغناطیسی

پازل 77 تکه مغناطسیی فاقد قاب دور می باشد و باید پازل روی سطح معمولی چیده شود. اما دارای ویژگی خاص آهنربائی می باشد و به همین علت می توانید آن را روی انواع سطوح آهنی مانند یخچال و یا سطوح آهنی دیگر بچسبانید و علاوه بر سرگرمی از زیبائی دکوری آن نیز استفاده نمائید. ابعاد این پازل نیز 20 در 27 سانتی متر می باشد.

پازل 120 تکه مقوائی

این پازل نیز از جنس مقوائی بوده و برخلاف پازل 40 تکه فاقد قاب دور و یا صفحه ی زیرین می باشد و باید روی سطح معمولی چیده شود ابعاد این پازل 20 در 27 سانتی متر می باشد اما تعداد قطعات آن 120 قطعه بوده که جذابیت و قدرت سرگرم کنندگی آن را دو چندان می کند. همچنین کیفیت چاپ این پازل از باقی پازل ها بیشتر و به علت اکریلی بودن سطح آن زیبائی دو چندانی دارد. این نوع پدموس ها تماما وارداتی می باشند.

ویژگی های چاپ روی پازل بازی

استفاده به عنوان هدیه گروهی در میهمانی و تولد
قابل استفاده در مهدکودک ها و مدارس به عنوان هدیه به دانش آموزان
استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی بسیار ارزان و البته جذاب
کیفیت بسیار بالای چاپ
درخشندگی و براقیت فوق العاده
امکان چاپ عکس روی تمام سطح پازل

  • تا 10 عدد: 12000 تومان
  • تخفیف ویژه! برای سفارش تیراژ
  • ثبت سفارش