شابلون ارائه دهنده خدمات چاپ و هدایای تبلیغاتی

چاپ روی پارچه

گروه صنعتی شابلون نسبت به چاپ روی انواع پارچه اقدام می نماید. چاپ روی پارچه ماحصل تجربه ی چندین ساله ما می باشد. برای چاپ روی پارچه از روش سابلیمیشن و حداکثر ابعاد 26 در 36 سانتی متر استفاده می شود. استفاده از چاپ سابلیمیشن با کیفیت بسیار بالا باعث شده برخلاف چاپ سیلک محدودیت رنگ وجود نداشته باشد. نحوه عمل چاپ سابلیمیشن به گونه ای است که هر چه از مواد پلی استر بیشتری در پارچه استفاده شده باشد کیفیت نهائی بهتر خواهد شد. به همین علت معمولا چاپ روی پارچه های ساتن بسیار عالی می باشد. البته گروه صنعتی شابلون با استفاده ار روش های مختلف کوتینگ و مواد ویژه پارچه های پنبه ای را قابل چاپ می نماید. همچنین در صورتی که پارچه شما رنگی باشد چاپ به روش لیبلی خواهد بود. یعنی عکس روی لیبل چاپ شده و به بوسیله حرارت روی پارچه چسبانده می شود.

چاپ روی پارچه

از آنجائی که تنوع پارچه ها بسیار متنوع بوده و با درصدهای مختلفی از مواد ساخته می شود لذا ما این امکان را برای شما فراهم نموده ایم که قبل از چاپ با تعداد زیاد نسبت به یک عدد چاپ به صورت تست اقدام نمائید و در صورتی که نتیجه راضی کننده بود نسبت به چاپ نهائی اقدام فرمائید.

ما با داشتن کارگاهی مجهز و پرسنل مجرب نسبت به چاپ پارچه با سرعت و کیفیت بسیار بالا اقدام می نمائیم. البته به علت تنوع بسیار زیاد پارچه های موجود در بازار ما خرید پارچه را به شما واگذار کرده ایم. شما می توانید پارچه مورد نظر خود را از بازار تهیه نموده و آن را به همراه عکس و یا طرح و لوگوی خود برای تست و یا برای چاپ نهائی برای ما ارسال نمائید.

ویژگی های چاپ روی پارچه :
نوع چاپ: غیر مستقیم به روش سابلیمیشن
حداکثر ابعاد قابل چاپ در یک قطعه : 26x36 سانتی متر
محدودیت رنگ : ندارد
نوع پارچه : ترجیحا ساتن، فلامنت، ملانژ، شانتون، اسپان ( پارچه های دیگر نیاز به تست دارد )

  • حداکثر ابعاد: 26 در 36
  • برای ابعاد بزرگ تر تماس حاصل فرمائید
  • استعلام قیمت