چاپ روی فنجان

به علت استقبال و درخواست فراوان مشتریان و همراهان سایت شابلون، از این پس چاپ روی فنجان و نعلبکی نیز به محصولات اضافه گردید. شما می توانید با ارسال لوگو، آرم و یا عکس مورد نظر خود به چاپ روی فنجان حتی با تعداد کم اقدام فرمائید. فنجان سرامیکی و فنجان و نعلبکی چینی دو محصولی هستند که در این بخش قابل سفارش می باشند.

چاپ کاپ چینی

چاپ نیم ماگ کاپ چینی یا نیم ماگ با شکل و شمایل خاص و بزرگ خود کوتاه قد و تپل بوده و دل هر استفاده کننده ای را به خود خواهد برد. همچنین امکان قرار دادن آنها داخل یکدیگر وجود دارد تا فضای کمتری را اشغال نمایند. کاپ چینی برای نوشیدنی های گرم بسیار مناسب می باشد و می تواند مدت زمان زیادی گرمای مایعات را نگه دارد. این کاپ ها قابلیت چاپ را دارا می باشند و شما می توانید با ارسال لوگوی خود نسبت به چاپ آنها اقدام نمائید. هر دست کاپ چینی ۶ عدد می باشد و بصورت دست بفروش میرسد.

مشخصات کاپ چینی

جنس کاپ: چینی
درجه کیفی لیوان : C
رنگهای موجود : شیری
محل چاپ : دو طرف
قابل شستشو بصورت معمول
تعداد هر دست: ۶ عدد

چاپ روی فنجان و نعلبکی چینی

چاپ نیم ماگ ست فنجان و نعلبکی مدیریتی که شامل 6 عدد فنجان و 6 عدد نعلبکی و ۶ عدد قاشق می باشد و فقط امکان چاپ روی فنجان وجود دارد یکی دیگر از خدمات فوق العاده زیبای سایت شابلون میباشد. ممکن است شما در کسب و کار خود نیاز به ظروف پذیرائی داشته باشید تا با استفاده از آن بر زیبائی و تاثیر محیط خود بیافزاید اما قصد ندارید که برای اینکار هزینه ی زیادی پرداخت کنید. ما شما را پشتیبانی خواهیم کرد. بدین منظور فنجان و نعلبکی های چینی بسیار شیک و زیبائی را در نظر گرفته ایم که بصورت دست 6 تائی و با قیمت بسیار مناسب برای شما چاپ می شود و البته نیاز به صرف زمان زیادی نیز نخواهد بود. اما در سفارشات تعداد محدود ظروف چینی از رنگ های حرارتی استفاده می نمائیم و با استفاده از این روش می توانیم با سرعت مناسبی ظروف مربوطه را با لوگوی شما بصورت چاپ شده ارائه دهیم. قیمت بسیار مناسب در کنار سرعت در چاپ و کیفیت عالی یکی از مزیت های چاپ روی این ظروف می باشد. همینک شما نیز می توانید فنجان و نعلبکی مخصوص کسب و کار خود را با صرف هزینه ی اندک در اختیار داشته باشید و فضای متفاوتی در جلسه ی کاری و یا مهمانی خویش ترسیم نمائید. مطالب بسیاری در مورد تاثیر بصری تبلیغات نوشته شده است که نمود اصلی آن را می توانید در چاپ لوگوی خود روی ظروف پذیرائی مشاهده نمائید.

مشخصات فنجان و نعلبکی چینی

درجه کیفی ظروف : B
رنگهای موجود : شیری
تعداد هر دست : ۶ عدد
محل چاپ : دو طرف فنجان
قابل شستشو بصورت معمول

چاپ روی فنجان سرامیکی

چاپ روی فنجان سفید سرامیکی

در صورتی که تمایل دارید فنجان بدون نعلبکی سفارش دهید فنجان های سرامیکی گزینه ی خوبی برای شما خواهند بود. علاوه بر این فنجان ها به تعداد یک عدد نیز قابل سفارش می باشند. فنجان سفید سرامیکی به علت ظرافت و کوچکی به عنوان فنجان چایخوری و همچنین فنجان قهوه خوری و پذیرائی از میهمانان مورد استفاده قرار می گیرد. همچینین می تواند برای استفاده ی کودکان گزینه بسیار مناسبی باشد.

مشخصات چاپ روی فنجان سرامیکی:

جنس فنجان: سرامیک
درجه کیفی لیوان سرامیکی : A
رنگهای موجود : سفید 
دوام : قابل شستشو و استفاده ی کامل 
ابعاد قابل چاپ فنجان: 19x7.3 
وزن : 180 گرم