فروش تیشرت

تولید و فروش انواع تیشرت شامل تیشرت های اسپان، پنبه ای و جودون با مدل های متنوع و رنگ های گوناگون توسط سایت شابلون شروع شد. می توانید جدیدترین تولیدات ما را در این بخش مشاهده نمائید. کیفیت و دوخت تمامی این تیشرت ها تضمین شده و دارای قیمت بسیار مناسبی می باشند. جهت خرید تیشرت با کارشناسان پشتیبانی تماس حاصل فرمائید.

تیشرت سابلیمیشن

خبر خوبی برای تمامی همکارانی داریم که در زمینه چاپ روی تیشرت و همچنین چاپ سابلیمیشن فعالیت می کنند. تولیدی تیشرت اسپان سایت شابلون راه اندازی شد. با تلاش همکاران و دوستان در زمینه دوخت و تولید تیشرت و همچنین بکارگیری ماهرترین خیاطان، بخش تولید تیشرت سایت شابلون به طور کامل شروع بکار نموده و از این پس می توانید تیشرت های مورد استفاده ی خود را با قیمتی بسیار مناسب و با کیفیتی عالی دریافت نمائید. تیشرت هائی که ما تولید می کنیم با ظرافت بالائی دوخته شده و با وسواس زیادی آماده سازی شده است. با مشاهده ی آنها خواهید دانست که کیفیت کار ما بی نظیر بوده و تولیدات خود را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما قرار خواهیم داد.

فروش تیشرت خام سابلیمیشن

فروش تیشرت پنبه ای

با توجه به راه اندازی خط تولید تیشرت پنبه ای توسط سایت شابلون از این پس می توانید تیشرت های پنبه ای را در رنگ های مختلف و با کیفیت و دوخت عالی از سایت شابلون تهیه نمائید. امکان تولید تیشرت با پارچه های متنوع پنبه ای شامل یک رو پنبه، دو رو پنبه و پنبه سوپر موجود می باشد. همچنین امکان انتخاب رنگ تیشرت در صورت سفارش حداقل 100 عدد وجود دارد. با توجه به اینکه تنوع رنگ ها زیاد می باشد در صورتی که تیراژ سفارشات شما تعداد پائین است تنها امکان خرید تیشرت مشکی پنبه ای وجود خواهد داشت.