چاپ روی ظروف

شابلون اولین و بزرگترین مرجع رسمی چاپ روی ظروف در فضای مجازی ایران آماده ی ارائه ی خدمت رسانی به شما در سراسر ایران است. چاپ آرم و لوگو روی انواع ظروف پذیرائی شامل چاپ فنجان و نعلبکی و... یکی از موثرترین خدمات تبلیغاتی میباشد. از آنجائی که اکثر شرکت ها توجه ویژه ای به میهمانان و مشتریان سفارشی خود دارند لذا سعی می نمایند به بهترین شکل ممکن از آنها پذیرائی کنند. لذا استفاده از ظروفی که لوگو و نماد شرکت و یا سازمان روی آن درج شده یکی از بهترین گزینه ها میباشد. ما لوگو و یا آرم ارسالی شما را روی تمامی ظروف به بهترین نحو ممکن چاپ خواهیم نمود. همچنین ظروف با طرح های متنوعی برای انتخاب موجود میباشد. به علت کوره ای بودن چاپ بزرگترین مزیت چاپ های انجام شده ماندگاری رنگ روی ظروف می باشد به صورتی که در برابر شستشو و حتی در برابر اسید نیز پایداری دارند.

چاپ کوره ای روی ظروف پذیرائی

چاپ کوره ای روی ظروف :

در سفارشات تعداد بالا از رنگ های خاص و فوق العاده استفاده خواهد شد. چاپ از نوع کوره ای می باشد و به همین علت مقاومت بسیار بالائی دارد و برای سال های متمادی قابل استفاده خواهد بود. حداقل تعداد برای چاپ به این روش 100 عدد می باشد تا هزینه ی اولیه ی آن سرشکن گردد. این نوع چاپ محدودیت رنگ دارد. یعنی نمیتوان از طیف وسیعی از رنگ ها استفاده کرد. فقط رنگ های پایه و به تفکیک قابل استفاده می باشد اما رنگ های موجود دارای کیفیت بالائی بوده و بسیار اشباع میباشد. لذا رنگ های قرمز آتشین، آبی کاربنی، مشکی و.. با این روش بسیار زیبا خواهد شد. کیفیت رنگ ها در این نوع روش چاپ روی ظروف بسیار زیبا و چشم نواز هستند. شما نیز می توانید لوگوی خود را برای بررسی نوع رنگ و امکان چاگ برای ما ایمیل نمائید تا توسط کارشناسان مربوطه بررسی گردد.لازم به ذکر است به علت نیاز به انجام امور اولیه برای تهیه لوازم لازم برای هر لوگو و ساخت شابلون مربوطه هزینه ای جداگانه خواهد داشت که در صورت تعداد زیاد تکه های قابل چاپ به صرفه و مناسب خوهد بود. علاوه بر هزینه اولیه، برای پخت کوره ای هر ظرف قیمت جداگانه ای محاسبه می گردد. قیمت تمام شده برای چاپ هر لوگو به تعداد و اندازه ی آن بستگی دارد. هر چه تعداد بیشتر و اندازه لوگو کوچکتر باشد قیمت کمتر خواهد گردید. بااستعلام قیمت، کارشناسان ما آن را بررسی نموده و قیمت نهائی را به شما اعلام خواهند نمود.

انواع ظروف موجود برای چاپ :

فنجان چای خوری، نعلبکی، قندان، شکردان، پیش دستی، بشقاب، ظرف پیتزاخوری، بشقاب گود، سوپ خوری، خورش خوری، کاسه ماست خوری، پیاله دسته دار، قوری چایخوری، دیس بیضی، دیس کباب، دیس لازانیا نمکدان، گلدان رومیزی، لیوان، ظرف سالادخوری، فنجان قهوه خوری، سس خوری، فلفل پاش، شیرخوری، قوری قهوه خوری، پارچ، ظرف خردل، ظرف قند، جای خلال دندان
این ظروف توسط شابلون برای شما در نظر گرفته شده است. این ظرف ها دارای کیفیت بالائی بوده و از آنجا که برای تثبت رنگ در چاپ این ظروف از کوره استفاده میشود لذا اجناس مورد استفاده کاملا تست شده اند و علاوه بر داشتن بهترین کیفیت، قابلیت تحمل در این دما را دارند. برای اطلاع دقیق از این موضوع لیست ظروف را به طور کامل برای شما نام برده ایم تا اطلاعات دقیقی از آن بدست آمده و سفارش خود را بر اساس اطلاع از آن ثبت فرمائید.

چاپ روی ظرف،چاپ روی فنجان و نعلبکی

ویژگی های مهم چاپ کوره ای روی ظروف:

قابلیت شستشو و خش ناپذیری
ماندگاری و ثبات رنگ
زیبائی فوق العاده و تبلیغات بصری غیرمستقیم اما موثر
منحصرا چاپ لوگو و نوشته

قبول سفارش چاپ روی ظروف شما:

در صورتی که خودتان قادر به تهیه ی ظروف با ویژگی های لازم میباشید و یا این ظروف را در اختیار دارید و صرفا نیاز به چاپ دارید میتوانید آن را در اختیار ما قرار دهید تا چاپ آن را به عهده بگیریم و برای شما انجام دهیم. لازم به ذکر است که محدودیتی در شکل ظرف وجود ندارد اما جنس ظرف در این زمینه بسیار موثر است. ظروف سرامیکی و چینی بهترین جنس برای چاپ کوره ای میباشد. همچنین امکان چاپ روی ظروف شیشه ای ، ظروف بلوری و بسیاری از ظرف های دیگر مقدور می باشد. شما نیز میتوانید یک نمونه از ظروف خود را به عنوان تست برای ما ارسال نمائید تا نتیجه ی امکان چاپ روی آن مشخص گردد.