تیشرت تبلیغاتی

تولید تیشرت تبلیغاتی:

در صورتی که نیاز به تیشرت تبلیغاتی دارید شابلون با تنوع زیاد و کیفیت های گوناگون نسبت به تولید و چاپ انواع تیشرت تبلیغاتی برای شما اقدام خواهد نمود. با توجه به تولید تیشرت برای شرکت های بزرگ و معتبر با کیفیت بالا، شابلون خود را در این زمینه ثابت نموده است. شما نیز می توانید با توجه به بودجه خود نسبت به سفارش انواع تیشرت تبلیغاتی اقدام نمائید. مشاوران ما در این زمینه آماده پاسخگوئی به شما دوستان می باشند تا با توجه به کاربرد بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهند.

انواع تیشرت های تبلیغاتی :

امکان تولید تیشرت های متعددی توسط واحد دوخت و تولید شابلون وجود دارد. که در زیر انواع تیشرت ها به همراه نوع نخ بکار رفته و همچنین نوع چاپ به صورت مفصل توضیح داده شده است. در صورتی که قصد دارید تا تیشرت تبلیغاتی با مشخصات دیگری نیز سفارش دهید نیز امکان دوخت با توجه به الگوی شما وجود دارد.

تیشرت تبلیغاتی پلی استر پنبه:

تیشرت تبلیغاتی اسپان

همانطور که از نام این تیشرت پیداست از جنس پلی استر پنبه (اسپان لاکرا) می باشد. رنگ این تیشرت ها سفید بوده، یقه گرد و آستین کوتاه می باشد. این تیشرت های تبلیغاتی از نظر قیمت بسیار مناسب بوده و امکان چاپ رو و پشت تیشرت در آنها فراهم می باشد. همچنین چاپ کاملا به خورد پارچه رفته و بدون محدودیت رنگ (فول رنگ) چاپ خواهد گردید. این تیشرت تبلیغاتی همواره در انبار شابلون موجود می باشد و در سریع ترین زمان امکان چاپ آن وجود خواهد داشت.

اطلاعات بیشتر در مورد تیشرت تبلیغاتی پلی استر پنبه

 

تیشرت تبلیغاتی ملانژ:

تیشرت تبلیغاتی ملانژ با توجه به رنگ طوسی و نوع پارچه ی مورد استفاده در آن علاوه بر قیمت بسیار مناسب کیفیت خوبی نیز داشته و در صورتی که علاوه بر قیمت کیفیت نیز برای شما مهم است استفاده از این نوع تیشرت تبلیغاتی توصیه میگردد. تیشرت ملانژ نیز یقه گرد و آستین کوتاه می باشد.

اطلاعات بیشتر در مورد تیشرت تبلیغاتی ملانژ

 

تیشرت تبلیغاتی نخ پنبه:

تیشرت تبلیغاتی پنبه ای

امکان تولید تیشرت نخ پنبه تبلیغاتی در رنگ های متنوع وجود دارد. این تیشرت با توجه به استفاده از الیاف گیاهی از لطافت و کیفیت بهتری برخودار می باشد. چاپ روی این تیشرت به نوع طرح شما و تعداد سفارش بستگی خواهد داشت. چاپ از نوع لیبلی به صورت تمام رنگ و چاپ استیکری با درجه ی ماندگاری و کیفیت بهتر بصورت رنگ های مجزا قابل انجام خواهد بود.

اطلاعات بیشتر درمورد تیشرت تبلیغاتی پنبه ای

 

تیشرت تبلیغاتی جودون:

تیشرت تبلیغاتی جودون

تیشرت جودون یقه دار و سه دکمه می باشد. این تیشرت دارای بیشترین قیمت در بین دیگر تیشرت های تبلیغاتی می باشد. اما بهترین کیفیت را نیز داشته و معمولا شرکت های بزرگ و دارای اسم و رسم برای پرسنل خود از این تیشرت ها استفاده می نمایند. لازم به ذکر است امکان تولید تیشرت های جودون یقه دار در رنگ های متنوع وجود دارد و چاپ روی آنها نیز به صورت لیبلی و استیکری قابل انجام خواهد بود.

اطلاعات بیشتر در مورد تیشرت تبلیغاتی جودون