چاپ تیشرت یقه دار

تیشرت یقه دار به عنوان یک لباس شیک شناخته می شود. شابلون نیز بخشی از خدمات خود را به چاپ روی تیشرت های یقه دار اختصاص داده است. جنس این تی شرت ها جودون بوده و به علت زیبائی خاصی که دارد مورد پسند جوانان و شیک پوشان است. شکل و شمایل و نحوه دوخت و تولید تیشرت یقه دار بگونه ایست که به عنوان تیشرت مردانه محسوب می گردد. این تیشرت ها همواره طرفداران خاص خود را داشته اند. چاپ روی این تیشرت ها به صورت لیبلی است. یعنی چاپ به خورد پارچه نمیرود. بلکه عکس مورد نظر روی لیبل های مخصوصی چاپ می شود سپس با استفاده از حرارت روی تیشرت یقه دار فیکس میگردد.در صورتی که سفارش شما به صورت تعداد باشد امکان انتخاب از جودون معمولی و جودون جنس مرغوب وجود دارد. مسلما قیمت این دو متفاوت می باشد و جنس مرغوب دارای قیمت بسیار بیشتری خواهد بود. اما جودون معمولی هم به علت قیمت بسیار اقتصادی که دارد بیشتر برای تیشرت های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد. لیست قیمتی که در زیر مشاهده می نمائید مربوط به جودون مرغوب می باشد. برای اطلاع از قیمت جودون معمولی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

چاپ روی تیشرت یقه دار چاپ روی تیشرت یقه دار

در صورتی که سفارش شما با تعداد پائین باشد فقط امکان انتخاب تیشرت سفید وجود خواهد داشت اما اگر تعداد سفارشات شما از مقدار معینی بیشتر باشد ما می توانیم از انواع رنگ ها برای دوخت تیشرت شما استفاده نمائیم. ما امکان انتخاب انواع رنگ بندی تیشرت یقه دار جودون را برای شما فراهم آورده ایم. در عکس زیر می توانید بخشی از این رنگ ها را مشاهده نمائید. همچنین ما این امکان را داریم که تیشرت را با توجه به رنگ دلخواه شما در بخش آستین، یقه و ... دوخته و تولید نمائیم. همچنین در صورتی که تعداد سفارشات شما بالای 500 عدد باشد امکان رنگ نمودن پارچه ی جودون دقیقا متناسب با رنگ سازمانی شما وجود خواهد داشت. بدین ترتیب شما خواهید توانست تیشرت اختصاصی خود را در اختیار داشته باشید.

رنگ تیشرت های جودون:

سفید، مشکی، سرمه ای تیره، آبی نفتی، بنفش، قرمز، نارنجی، زرد، سبز چمنی، سبز یشمی تیره، طوسی، کرم

تیشرت یقه دار رنگی تیشرت یقه دار رنگی

گلدوزی روی تیشرت جودون:

در صورتی که تیراژ سفارشات شما بالای 100 باشد این امکان را برای شما فراهم آورده ایم که بتوانید روی و آرم خود را بصورت گلدوزی روی تیشرت های مذکور انجام دهید. البته در نظر داشته باشید ظرافت گلدوزی هیچگاه به پای چاپ نخواهد رسید اما ماندگاری گلدوزی نیز بسیار بیشتر از چاپ می باشد.

مشخصات چاپ تیشرت یقه دار جودون:

جنس: جودون
رنگ: رنگ بندی مختلف
انوع آستین: کوتاه
نوع یقه: یقه دار پولو
حداکثر ابعاد قابل چاپ: 20 در 30 سانتی متر
نوع چاپ: لیبلی
سایزهای موجود: M, L, XL, XXL

سایز تیشرت یقه دار جودون:

در این بخش می توانید سایز و اندازه تیشرت های جودون یقه دار را به تفکیک مشاهده نمائید

سایز تیشرت : Medium

سایز تیشرت جودون یقه دار سفید مدیوم

سایز تیشرت : Larg

سایز تیشرت جودون یقه دار لارج

سایز تیشرت : X-Large

سایز تیشرت جودون یقه دار سفید ایکس لارج

سایز تیشرت : XX-Large

سایز تیشرت جودون یقه دار دو ایکس لارج

  • تک : ۴۴۹۰۰ تومان
  • 20 تا ۵۰ عدد: ۳۹۹۰۰ تومان
  • تخفیف ویژه برای سفارش تیراژ
  • ثبت سفارش