تیشرت سابلیمیشن

تولیدی تیشرت خام سابلیمیشن سایت شابلون راه اندازی شد. با تلاش مجموعه در زمینه دوخت و تولید تیشرت خام و همچنین بکارگیری ماهرترین خیاطان، بخش تولید تیشرت سایت شابلون به طور کامل شروع بکار نموده و از این پس می توانید تیشرت های مورد استفاده ی خود را با قیمتی بسیار مناسب و با کیفیتی عالی دریافت نمائید. تیشرت های تولید شده با ظرافت بالائی دوخته شده و با وسواس زیادی آماده سازی شده است. با مشاهده ی آنها خواهید دانست که کیفیت کار ما بی نظیر بوده و تولیدات خود را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما قرار خواهیم داد. شما می توانید انواع تیشرت مردانه، زنانه و بچگانه را در این بخش مشاهده نمائید.

تیشرت سابلیمیشن اسپان

تیشرت سابلیمیشنبخش تولید تیشرت سایت شابلون از این پس با رویکرد تولید تیشرت با قیمت ارزان و کیفیت عالی به تولید سایزهای مختلف تیشرت اسپان مخصوص چاپ سابلیمیشن خواهد پرداخت و به شما این اطمینان را خواهد داد که از این پس می توانید بدون دغدغه ی خاطر از کیفیت تیشرت، براحتی تیشرت های خود را از ما تهیه نمائید. ما آمده ایم تا کیفیت متفاوتی ارائه دهیم.
نوع پارچه ای که در تولید تیشرت های سایت شابلون مورد استفاده قرار گرفته از بهترین نوع پارچه می باشد. این نوع پارچه دارای ایستائی بسیار بالائی بوده و با یکبار مشاهده ی آن خواهید دید که دارای کیفیت بسیار بالائی می باشد. همین موضوع باعث شده تا تیشرت های تولید شده در نظر مشتری بسیار عالی به نظر برسد و حالت لختی بیش از حد پارچه های اسپان معمول را نداشته باشد.

تیشرت خام سابلیمیشن اسپان

جنس: اسپان ۶۰% پلی استر + ۴۰% پنبه
رنگ: سفید
نوع یقه: گرد
نوع چاپ: سابلیمیشن
سایزهای موجود: S, M, L, XL, XXL
نوع آستین: کوتاه
مشاهده ابعاد تیشرت اسپان
نحوه شستشو: ۱۰۰% قابل شستشو

تیشرت سابلیمیشن ملانژ

تیشرت سابلیمیشن ملانژدیگر محصول تولیدی شابلون تیشرت یقه هفت ملانژ می باشد. استفاده از پارچه ی خوش رنگ و دوخت یقه هفت باعث شده این تیشرت بسیار شیک به نظر برسد. وجود پلی استر در پارچه ی ملانژ باعث میگردد چاپ سابلیمیشن در آن به بهترین نحو و با کیفیت بالا انجام شود.
این محصول به علت زیبائی و شیک بودن بعد از تیشرت اسپان پرفروش ترین تیشرت سایت شابلون می باشد که هم برای چاپ و هم به عنوان فروش تیشرت خام سابلیمیشن با استقبال بسیار خوبی روبرو گردیده است. به شما نیز پیشنهاد می کنیم سبد محصولات خود را با اضافه نمودن این تیشرت رنگین تر نمائید

تیشرت خام سابلیمیشن ملانژ

جنس: ملانژ ۶۰% پلی استر + ۴۰% پنبه
رنگ: طوسی
نوع یقه: هفت
نوع چاپ: سابلیمیشن
سایزهای موجود: S, M, L, XL, XXL
نوع آستین: کوتاه
مشاهده ابعاد تیشرت ملانژ
نحوه شستشو: ۱۰۰% قابل شستشو

تیشرت سابلیمیشن رگلان

تیشرت سابلیمیشن رگلان

با توجه به فرا رسیدن فصل سرد و همچنین درخواست متشریان برای تولید تیشرت های پائیزه تولیدی سایت شابلون نسبت به تولید یکی از محبوب ترین تیشرت های جهان یعنی رگلان اقدام نموده است. اما با توجه به استفاده خریداران برای چاپ سابلیمیشن، جنس آن طوری انتخاب شده است که بهترین حالت را برای چاپ فراهم آورد. رنگ بدنه ی این تیشرت طوسی و آستین های آن مشکی می باشد. بعد از ارائه ی این محصول برای اولین بار در حوزه ی چاپ سابلیمیشن مشاهده شد که هدفمندی به خوبی صورت گرفته و خریداران نسبت به خرید آن تعلل نکرده اند. داشتن این تیشرت را حتما به افرادی که چاپ سابلیمیشن انجام میدهند توصیه می کنیم.

تیشرت خام سابلیمیشن رگلان

جنس تیشرت: ملانژ و پلی استر
رنگ: طوسی و مشکی
سایزهای موجود: M, L, XL, XXL
نحوه شستشو: کلاملا قابل شستشو
نوع آستین: بلند
نوع یقه:‌گرد
نوع چاپ: سابلیمیشن
مشاهده ابعاد تیشرت رگلان

تیشرت سابلیمیشن بدون آستین

تیشرت سابلیمیشن بدون آستینتیشرت بدون آستین مردانه که بیشتر به عنوان تیشرت ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد از دیگر محصولات تولیدی توسط سایت شابلون می باشد. رنگ تیشرت مذکور سفید بوده و جنس پارچه اسپان می باشد که بهترین گزینه برای چاپ سابلیمیشن می باشد و دارای رنگ پذیری بسیار زیادی است. با توجه به اینکه تیشرت های مذکور بصورت آماده در انبار شرکت شابلون موجود نمی باشد لذا حدود یک هفته قبل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام فرمائید.

تیشرت خام سابلیمیشن بدون آستین

جنس: ۶۰% پلی استر + ۴۰% پنبه
نوع یقه: گرد
رنگ: سفید
نوع چاپ: سابلیمیشن
سایزهای موجود: S, M, L, XL, XXL
نوع آستین: بدون آستین
مشاهده ابعاد تیشرت بدون آستین
نحوه شستشو: ۱۰۰٪ قابل شستشو
فروش تیشرت پنبه ای

تیشرت پنبه ای خامدر صورتی که امکان چاپ مستقیم یا دیجیتال برای شما فراهم می باشد تیشرت های پنبه ای اولین و بهترین گزینه ای هستند که در این مورد به شما پیشنهاد میگردد. تیشرت های پنبه ای خام با بهترین جنس پارچه و ۱۰۰٪ نخی می باشند و کیفیت دوخت آنها کاملا بی نقص و عالی می باشد. این تیشرت ها درجه ۱ اعلاء هستند و نسبت به تیشرت های دیگر از وزن بیشتری نیز برخوردار می باشند. توجه بفرمائید چاپ سابلیمیشن روی این نوع تیشرت مقدور نمی باشد.
امکان تولید تیشرت با پارچه های متنوع پنبه ای شامل یک رو پنبه، دو رو پنبه و پنبه سوپر موجود می باشد. همچنین امکان انتخاب رنگ تیشرت در صورت سفارش حداقل 100 عدد وجود دارد. با توجه به اینکه تنوع رنگ ها زیاد می باشد در صورتی که تیراژ سفارشات شما تعداد پائین است تنها امکان خرید تیشرت مشکی و سفید وجود خواهد داشت.

تیشرت پنبه ای خام

جنس: نخ پنبه اعلاء (۱۰۰% پنبه)
سایزهای موجود: M, L, XL, XXL
نوع چاپ: مستقیم یا دیجیتال
نوع آستین: کوتاه
نوع یقه: گرد
رنگ های موجود: مشکی، سفید، قرمز، زرد، سبز، آبی
مشاهده سایز تیشرت ها

تیشرت سابلیمیشن فلامنت

تیشرت سابلیمیشن فلامنت تیشرت فلامنت مخصوص چاپ سابلیمیشن همان نوع جنسی از پارچه است که بیشتر به عنوان لباس های ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد و ایستائی کمی دارد. نوع باقت نخ این نوع تیشرت طوری به یکدیگر تنیده است که باعث میگردد بهتر روی بدن ورزشکاران قرار گیرد و سبکی خاصی در آن احساس گردد.
تیشرت فلامنت در رنگ های متنوعی برای چاپ سابلیمیشن تولید میگردد که مسلما رنگ سفید بهترین حالت برای بدست آوردن نزدیک ترین رنگ به طرح اصلی می باشد. در رنگ های دیگر این تیشرت بهتر است که برای چاپ از طرح های تیره تر استفاده گردد تا چاپ بدرستی انجام گیرد. در حال حاضر رنگ های سفید، سبز فسفری، نارنجی فسفری، آبی و سبز فسفری ارائه میگردد

تیشرت خام سابلیمیشن فلامنت

جنس: فلامنت
رنگ: سبز، نارنجی، سرخابی، سفید،‌ آبی
سایزهای موجود: M, L, XL, XXL
نحوه شستشو: ۱۰۰% قابل شستشو
نوع چاپ:‌سابلیمیشن
مشاهده ابعاد تیشرت فسفری

تیشرت سابلیمیشن زنانه

تیشرت سابلیمیشن زنانه تولیدی شابلون بخشی از تولیدات خود را به تیشرت زنانه اختصاص داده است. جنس پارچه ی مورد استفاده اسپان می باشد. دوخت این تیشرت ها در ناحیه ی کمر و یقه با تیشرت های مردانه متفاوت بوده اما از نظر کیفیت پارچه و چاپ پذیری تفاوتی در این خصوص وجود ندارد. رنگ تیشرت ها فقط سفید بوده و دارای چاپ پدذیری بسیار بالائی می باشد.
با همراه کردن این تیشرت زنانه با تیشرت های مردانه می توانید ست های زیبائی برای مشتریان خود تولید نمائید که در مناسبت های مختلف مورد استفاده قرار دهند.

تیشرت زنانه خام سابلیمیشن

جنس: اسپان
رنگ: سفید
نوع چاپ سابلیمیشن
سایزهای موجود: S, M, L, XL
نحوه شستشو: کاملا قابل شستشو

تاپ بندی سابلیمیشن زنانه

تاپ بندی زنانه سابلیمیشن از دیگر تولیدات سابلیمیشن سایت شابلون تاپ بندی زنانه و دخترانه می باشد که مخصوص چاپ برای مشتریان خانم طراحی شده است. تاپ بندی زنانه ارزان ترین محصول پوشیدنی البسه سابلیمیشن می باشد.
این تیشرت برای مشتریان شما که نیاز به چاپ هدایای شخصی دارند بسیار مناسب بوده و استقبال از تاپ بندی در این حوزه بازخورد خوبی داشته است. جنس پارچه مربوطه اسپان و به رنگ سفید می باشد

تاپ بندی زنانه خام سابلیمیشن

جنس: اسپان
رنگ: سفید
نوع چاپ: سابلیمیشن
نوع یقه: تاپ بندی
سایزهای موجود: S, M, L
نحوه شستشو: کاملا قابل شستشو


رکابی سابلیمیشن زنانه

رکابی زنانه سابلیمیشن یکی از محصولات تولید شده توسط تولیدی تیشرت شابلون که نسبت به باقی محصولات زنانه راحت تر و خودمانی تر می باشد رکابی می باشد که با استفاده از پارچه اسپان سفید دوخته شده و کیفیت چاپ بسیار بالائی جهت چاپ برای شما همکارانی می باشد که در این حوزه ی چاپی فعالیت دارید.
توصیه ما این است که حتما این محصول را در بین باقی محصولات خود بگنجانید زیرا تجربه ی سایت شابلون نشان داده است که رکابی زنانه گزینه ی بسیار ویژه ای برای خانم ها می باشد و علاقه ی زیادی نسبت به تهیه آن داشته اند

رکابی خام زنانه سابلیمیشن

جنس: اسپان
رنگ رکابی: سفید
قابلیت شستشو بصورت کامل
سایزهای موجود: S, M, L
نوع چاپ: سابلیمیشن
نوع آستین: رکابی

دکلته سابلیمیشن زنانه

دکلته زنانه سابلیمیشن متفاوت ترین محصول تولیدی شابلون دکلته ی زنانه می باشد که دارای پاپیون بزرگی جلوی آن بوده و از زیبائی ویژ ای برخوردار می باشد. این محصول خاص اولین بار توسط تولیدی شابلون برای همکارانی ارائه شده است که به چاپ سابلیمیشن مشغول می باشند که می توانند با تهیه ی آن محصولی خاص و متفاوت را به مشتریان خود ارائه دهند.
دکلته ی زنانه از پارچه اسپان سفید تولید شده است که معمول ترین پارچه برای چاپ سابلیمیشن محسوب میگردد. اما در نظر داشته باشید بدین علت که بافت پارچه های مورد استفاده توسط شابلون بصورت اختصاصی انجام می گیرد لذا نسبت به دیگر پارچه های بازار دارای کیفیت بسیار متفاوت و سنگین تری می باشد.

دکلته خام سابلیمیشن زنانه

جنس: اسپان
رنگ : سفید
نوع چاپ: سابلیمیشن
سایزهای موجود: S, M, L, XL
نحوه شستشو: 100% قابل شستشو

تیشرت یقه ضربدری سابلیمیشن زنانه

تیشرت یقه ضربدری سابلیمیشن مدل تولیده شده جدید چاپ روی تیشرت زنانه و دخترانه با یقه ضربدری کاری از تولیدی تیشرت سایت شابلون می باشد. طرح نه چندان پیچیده اما زیبای این لباس زیبائی خاصی به آن بخشیده است. استفاده از پارچه اسپان با کیفیت بالا آن را برای شما جهت چاپ سابلیمیشن محیا نموده است. چاپ روی این نوع تیشرت زنانه از هر نظر تضمین میگردد. همچنین امکان چاپ لوگو، طرح و یا عکس اختصاصی روی آن وجود دارد.

تیشرت یقه ضربدری زنانه خام سابلیمیشن

جنس: اسپان
رنگ: سفید
نوع آستین: کوتاه
نوع یقه: ضربدری
نوع چاپ: سابلیمیشن
سایزهای موجود: S,M,L,XL
نحوه شستشو: 100 درصد قابل شستشو

تیشرت سابلیمیشن بچگانه

تیشرت بچگانه سابلیمیشن شابلون برای تکمیل تولیدات تیشرت سابلیمیشن، تیشرت بچگانه را نیز در میان محصولات خود قرار داده است. عمدتا مهد کودک ها و مدارس ابتدائی خواهان این نوع تیشرت می باشند و شرکت هائی که محصولاتی مرتبط با کودکان تولید می نمایند جهت جذب مخاطب اقدام به چاپ برند و لوگوی تبلیغاتی خود روی تیشرت بچگانه می نمایند. این نوع تی شرت ها در تک رنگ سفید موجود می باشند و دارای 4 سایز متفاوت هستند. کیفیت پارچه ی بسیار مناسب و چاپ پذیری بسیار بالا از نقاط قوت این محصول می باشد.

تیشرت خام بچگانه سابلیمیشن

جنس تیشرت: اسپان
رنگ تیشرت : سفید
نوع آستین: کوتاه
نوع یقه: گرد
نوع چاپ: حرارتی
سایزهای موجود تیشرت بچگانه: 2, 3, 4, 5
نحوه شستشو: 100% قابل شستشو