شابلون ارائه دهنده خدمات چاپ و هدایای تبلیغاتی

چاپ تیشرت زنانه و دخترانه

سفارش چاپ اختصاصی طرح، عکس و همچنین لوگو روی تیشرت و تاپ دخترانه و زنانه بدون محدودیت رنگ برای خانم های شیک پوش توسط سایت شابلون انجام می گیرد. انواع مختلف مدل های تیشرت زنانه جدید در سایت شابلون موجود است که می توانید با انتخاب هر یک و آپلود عکس مورد نظر خود نسبت به چاپ آن اقدام نمائید. ما این امکان را برای شما فراهم نموده ایم که تیشرت اختصاصی خودتان را با سلیقه خودتان طراحی و چاپ نمائید و به صورت اینترنتی سفارش خود را ثبت نموده و خرید نمائید.

چاپ تیشرت زنانه

چاپ روی تیشرت زنانه شما می توانید در این بخش از سایت شابلون عکس و یا طرح مورد نظر خود را ارسال نمائید تا روی تیشرت زنانه آستین کوتاه چاپ شود. تیشرت های مذکور نسبت به تیشرت های مردانه دارای دوخت متفاوتی در قسمت های کمر، سرشانه و یقه میباشد. بعد از درخواست ویژه ی مشتریان برای دوخت تیشرت زنانه، شابلون نسبت به تولید تیشرت های مذکور با کیفیت چاپ بسیار بالا اقدام نموده است. جنس پارچه های مورد استفاده اسپان درجه 1 میباشد که علاوه بر لطافت بالا بهترین ماندگاری را در نگهداری رنگ های چاپ شده دارد به نحوی که کاملا قابل شستشو بوده و رنگ آن به هیچ عنوان از بین نمیرود. همچنین می توانید با ست نمودن این تیشرت با تیشرت های مردانه، ست دو نفره ی زیبائی را برای خود تهیه نمائید.

مشخصات تیشرت زنانه:

جنس: اسپان (شامل 60% پلی استر + 40% پنبه)
رنگ: سفید
حداکثر ابعاد قابل چاپ: 30 در 40 سانتی متر
سایزهای موجود: S, M, L
نحوه شستشو: کاملا قابل شستشو
مشاهده ابعاد تیشرت زنانه
  • تک : 19900 تومان
  • 10 تا 20 عدد: 17900 تومان
  • تخفیف ویژه تیراژ
  • ثبت سفارش

چاپ تاپ بندی دخترانه

چاپ روی تاپ بندی دخترانه اسپاناین محصول دخترانه و مخصوص خانم ها می باشد. چاپ عکس و لوگو روی تاپ بندی دخترانه ویژه ی بانوان هم میتواند به عنوان هدیه ای زیبا و خاص چه شخصی و چه تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد. جنس تاپ بندی اسپان بوده و بدین علت چاپ روی آن به صورت سابلیمیشن انجام گرفته و دارای کیفیت خوبی میباشد. شما نیز می توانید به سادگی این محصول را برای چاپ عکس و یا لوگوی مورد نظر خود سفارش دهید. معمولا برای خانم ها بجای تیشرت، تاپ بندی استفاده میگردد. این محصول هدیه ی بسیار مناسبی برای مراسم ویژه و یا برای یک دوست باشد. بسیاری از کسانی که این محصول را سفارش داده اند از آن به عنوان لباس متحد الشکل در تولد ها و مراسم شادی خویش استفاده نموده اند. بسیاری از مزون های مخصوص خانم نیز از این تاپ بندی و خدمات چاپ روی آن برای تکمیل طراحی خود استفاده می نمایند.

مشخصات تاپ بندی دخترانه:

جنس: اسپان (شامل 60% پلی استر + 40% پنبه)
رنگ: سفید
حداکثر ابعاد قابل چاپ: 30 در 40 سانتی متر
نوع چاپ: سابلیمیشن
مشاهده ابعاد تاپ بندی دخترانه
سایزهای موجود: S, M, L
نحوه شستشو: کاملا قابل شستشو


  • تک : 15000 تومان
  • 10 تا 50 عدد: 12000 تومان
  • تخفیف ویژه برای سفارش تیراژ
  • ثبت سفارش

چاپ دکلته دخترانه

چاپ روی دکلته پاپیون دار دخترانهیک پاپیون بزرگ و خوشگل روی سینه نشانه ی اصلی این دکلته دخترانست که باعث شده این دکلته دخترانه متفاوت و زیبا شود و محصول جدیدی باشد که ما برای طرفداران جوان آماده کرده ایم. یک تاپ ویژه و یک هدیه ی خاص برای شما که دوست دارید تنوع بیشتری از لباس های زنانه را در اختیار داشته باشید. شما می توانید عکس، نوشته و یا طرح اختصاصی خودتان را برای ما ارسال نمائید تا ما آن را مانند نمونه ای که در عکس مشاهده می نمائید با بهترین کیفیت برایتان چاپ نمائیم. با استفاده از این لباس زیبا و طرحی که شما روی آن چاپ خواهید نمود می توانید متفاوت ترین هدیه ای را که تابحال به کسی داده اید در اختیار داشته باشید. ما این تاپ دکلته را به عنوان یکی از هدیه های ویژه ی ولنتاین در نظر گرفته ایم و ارائه می دهیم.مشخصات دکلته دخترانه:

مشخصات تاپ بندی پاپیون دار دخترانه:

جنس: اسپان (شامل 60% پلی استر + 40% پنبه)
رنگ : سفید
حداکثر ابعاد قابل چاپ: 20 در 30 سانتی متر
نوع چاپ: سابلیمیشن
سایزهای موجود: S, M, L
نحوه شستشو: حداکثر دمای 50 درجه سانتیگراد

چاپ رکابی دخترانه

چاپ روی تاپ پاپیون دار دخترانهاگر به دنبال هدیه ی زیبائی می گردید و می خواهید کمی هم متفاوت باشد ما به شما چاپ طرح و عکس اختصاصی روی تاپ رکابی را توصیه می کنیم. این تاپ رکابی که به تازگی طرح آن توسط خیاطان خوش ذوق سایت شابلون تولید شده مناسب دخترخانم ها می باشد و البته ویژگی اصلی این تاپ علاقمندی و مقبولیت آن بین خنم هاست که آن را برای هدیه ای بسیار زیبا و البته با قیمتی بسیار مناسب تبدیل می کند. شما هم می توانید با اندکی ذوق و سلیقه طرح و یا عکس مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید تا با چاپ آن، اختصاصی ترین هدیه ی ممکن را تولید کرده باشید. شما می توانید با کمک ما و با سلیقه ی شخصی خود یک هدیه ی زیبا و ماندگار چاپ نمائید. توجه بفرمائید که امکان چاپ هر نوع عکس و طرح اختصاصی که شما ارسال می نمائید روی این تیشرت وجود دارد.

مشخصات تاپ بندی دخترانه:

جنس: اسپان (شامل 60% پلی استر + 40% پنبه)
رنگ رکابی: سفید
قابلیت شستشو بصورت کامل
حداکثر ابعاد قابل چاپ: 30 در 40 سانتی متر
سایزهای موجود: S, M, L
نوع چاپ: سابلیمیشن

چاپ تیشرت زنانه یقه ضربدری

چاپ تیشرت زنانه یقه ضربدریمدل جدید چاپ روی تیشرت زنانه و دخترانه با حالت ضربدری کاری از تولیدی تیشرت سایت شابلون می باشد. طرح نه چندان پیچیده اما زیبای این لباس زیبائی خاصی به آن بخشیده است. فرم بدن در این نوع تیشرت بسیار مناسب قرار خواهد گرفت و انتخاب بسیار مناسبی برای بانوان شیک پوش این سایت است. جنس این تیشرت ها اسپان بوده و چاپ روی آن با کیفیت بسیار بالائی انجام خواهد گرفت. چاپ روی این نوع تیشرت زنانه از هر نظر تضمین میگردد. همچنین امکان چاپ لوگو، طرح و یا عکس اختصاصی روی آن وجود دارد.

ویژگی تیشرت زنانه یقه ضربدری:

جنس: اسپان (شامل 60% پلی استر + 40% پنبه)
رنگ: سفید
نوع آستین: کوتاه
نوع یقه: ضربدری
حداکثر ابعاد قابل چاپ: 20x30
نوع چاپ: سابلیمیشن
سایزهای موجود: S,M,L
مشاهده ابعاد تیشرت زنانه یقه ضربدری
نحوه شستشو: حداکثر دمای 30 درجه سانتیگراد

چاپ سویشرت

چاپ تیشرت مردانه


در صورتی که می خواهید عکس و یا لوگوی مورد نظر خود را روی تیشرت های تبلیغاتی مردانه چاپ نمائید ما در این بخش از سایت شابلون انواع تیشرت ها و روش های چاپمان را به صورت دقیق توضیح داده ایم. می توانید به سادگی با ارسال عکس دلخواه و انتخاب تیشرت مورد نظر با رنگ های متنوع نسبت به سفارش آن اقدام فرمائید.

چاپ تیشرت بچگانه


ما کوچولو ها را نیز فراموش نکرده ایم. بخشی از مهم ترین تبلیغات تاثیرگذاری روی کودکان است که می تواند برای محصولاتی که مرتبط با کودکان است انجام گیرد و یا می تواند از جنبه ای دیگر به عنوان هدیه ای ویژه برای کودکی که دوستش دارید باشد. تیشرت های موجود هم آستین کوتاه و هم آستین بلند می باشد.