چاپ تیشرت بچگانه

در این بخش از سایت شابلون تیشرت های بچگانه متنوعی را در نظر گرفته ایم که امکان چاپ روی آنها برای شما فراهم می باشد و می توانید با انتخاب یکی از آنها و فشردن دکمه ی ثبت سفارش نسبت به سفارش با عکس اختصاصی خود روی این تیشرت ها اقدام کنید. بزودی مدل های جدیدی نیز به این بخش افزوده خواهد گردید.

چاپ تیشرت بچگانه اسپان

چاپ تیشرت بچگانهاز آنجائی که شابلون سعی نموده تا چاپ روی تیشرت های متنوعی را در بین خدمات خود داشته باشد لذا چاپ روی تیشرت بچگانه را نیز برای کسانی که تمایل دارند از تیشرت های بچگانه برای تبلیغات خود استفاده نمایند در نظر گرفته است. بسیاری از مهد کودک ها و مدارس ابتدائی نیز خواهان این نوع تیشرت ها می باشند. همچنین بسیاری از شرکت ها که محصولاتی مرتبط با کودک تولید می کنند جهت جذب مخاطب اقدام به چاپ برند و لوگوی تبلیغاتی خود روی تیشرت بچگانه می نمایند. این نوع تی شرت ها در تک رنگ سفید موجود می باشند و دارای ۴ سایز متفاوت هستند.به علت اینکه این تیشرت ها مستقیما توسط سایت شابلون تولید می شوند از نظر قیمت غیرقابل رقابت می باشند. همچنین به علت استفاده از چاپ حرارتی کیفیت فوق العاده ای در رنگ و طرح چاپ شده می باشند. ابعاد تیشرت های فوق به گونه ای هستند که معمولا برای کودکان بیشتر از ۸ ماه مناسب می باشد.

مشخصات چاپ تیشرت بچگانه

جنس تیشرت: اسپان
رنگ تیشرت : سفید
نوع آستین: کوتاه
نوع یقه: گرد
حداکثر ابعاد قابل چاپ: ۳۰‍×۲۰ cm
سایزهای موجود تیشرت بچگانه: ۲, ۳, ۴, ۵
۱۰۰٪ قابل شستشو

  • تک : ۱۹۹۰۰ تومان
  • ۱۰ تا ۵۰ عدد: ۱۷۹۰۰ تومان
  • تخفیف ویژه تیراژ
  • ثبت سفارش

سایز تیشرت های بچگانه:

سایز تیشرت های بچگانه
سایز سرشانه عرض کمر قد
سایز ۲ ۲۵ ۲۶ ۳۸
سایز ۳ ۲۸ ۳۰ ۴۰
سایز ۴ ۲۹ ۳۱ ۴۴
سایز ۵ ۳۰ ۳۴ ۴۹

چاپ تیشرت بچگانه فسفری

چاپ تیشرت بچگانه فسفری چاپ تیشرت بچگانه فسفری به درخواست مشتریان ارائه میگردد. تیشرت های بچگانه فسفری به رنگ های نارنجی، سرخابی و سبز موجود و برای شما قابل سفارش می باشد. روش چاپ این تیشرت ها به صورت سابلیمیشن می باشد یعنی چاپ به خورد پارچه رفته و بدون پس زمینه استد. به همین علت کاملا قابل شستشو بوده و ماندگاری طولانی دارد. توجه داشته باشید هر چقدر طرح های ارسالی تیره تر باشند چاپ زیباتر و مورد پسندتری خواهید داشت و هر بخشی از عکس و طرح که دارای رنگ های سفید و یا روشن باشد در آن بخش رنگ تیشرت مشاهده خواهد گردید. رنگ های مورد استفاده در این تیشرت ها بدیع و تازه بوده و با توجه به استقبال از رنگ های گرم و شاد مخصوص کودکان می باشد.

مشخصات چاپ تیشرت بچگانه فسفری

جنس: فلامنت
نوع آستین: کوتاه
رنگ: سبز، نارنجی، سرخابی
حداکثر ابعاد چاپ: cm ۲۰‍‍‍‍‍‍‍×۳۰
سایزهای موجود: ۲ و ۴
نحوه شستشو: ۱۰۰% قابل شستشو
مشاهده ابعاد تیشرت بچگانه فسفری