شابلون ارائه دهنده خدمات چاپ و هدایای تبلیغاتی

چاپ روی تیشرت

شابلون به عنوان بزرگترین و معتبرترین شرکت چاپ عکس روی تیشرت در سراسر ایران در جهت اشاعه امور چاپ دیجیتال به چاپ عکس و لوگوی دلخواه شما بدون محدودیت رنگ روی تی شرت اقدام می نماید. ما عکس و یا لوگوی مورد نظر شما را با بهترین کیفیت روی تیشرت های مرغوب با جنسهای متنوع مانند پنبه ای و یا اسپان با هزینه ای مناسب چاپ می نمائیم. چاپ روی تی شرت یکی از تخصص های شابلون می باشد. ما با بهره گیری از روشهای نوین این کار را برای شما انجام می دهیم.  در ضمن می توانید چاپ روی تیشرت با رنگهای مختلفی را سفارش دهید. ویژگی و تفاوت هر یک از این تی شرت ها به صورت دقیق برای شما شرح داده شده است.

چاپ تیشرت پلی استر پنبه

چاپ روی تیشرت تبلیغاتی سفید اسپانچاپ روی تیشرت اسپان سفید معمول ترین و پرطرفدار ترین حالت چاپ روی تیشرت می باشد. به ویژه که این تی شرت ها بهترین گزینه برای استفاده جهت تیشرت های تبلیغاتی است و تقریبا 90 درصد شرکت ها به این نوع تیشرت تمایل دارند. کیفیت پارچه های مورد استفاده جهت تولید تیشرت های سفید اسپان توسط سایت شابلون در نوع خود بی نظیر بوده و دارای کیفیت فوق العاده ای می باشد و دارای لطافت زیادیست. همچنین علت علاقمندی بدین تیشرت ها چاپ با رنگهای بسیار عالی و همچنین قیمت مناسب آن نسبت به سایر تی شرت ها می باشد. همچنین روش چاپ روی این تی شرت ها به گونه ایست که بعد از چاپ رنگ کاملا به خورد پارچه رفته و اثر چاپ به هیچ عنوان مشخص نیست. بدین علت بیشتر به عنوان تیشرت های تبلیغاتی کاربرد داشته و استفاده می گردد.

مشخصات چاپ تیشرت اسپان:

جنس: 60% پلی استر + 40% پنبه
رنگ: سفید
نوع یقه: گرد
حداکثر ابعاد چاپ: 30 در 40 سانتی متر
نوع چاپ: مستقیم
سایزهای موجود: S, M, L, XL, XXL
مشاهده ابعاد تیشرت اسپان
نحوه شستشو: 100% قابل شستشو

چاپ تیشرت آستین بلند رگلان

چاپ روی تیشرت آستین بلند رگلان

با توجه به تقاضای بسیار زیاد مشتریان سایت شابلون بعد از تولید انواع تیشرت های آستین کوتاه اینک سایت شابلون تولید تیشرت های آستین بلند را نیز در دستور کار خواهد قرار داده است. همچنین با فرا رسیدن فصل سرد و استفاده از لباس های گرم تر ایجاب می کند تا مدل هائی که مناسب این فصل است در سایت قرار دهیم. بر همین اساس یکی از پرفروش ترین مدل های تیشرت آستین بلند جهان با ترکیبی از جنس فلامنت و پلی استر را در اختیار شما قرار داده ایم. فرم و استایل تیشرت های فوق بسیار عالی بوده و به علت وجود رنگ خنثی، ست نمودن آن با هر رنگی مقدور است.امکان چاپ عکس دلخواه شما روی تیشرت های آستین بلند با ابعاد 30 در 40 سانتی متر وجود دارد که به طور کامل قابل شستشو بوده و پاک نمیگردد.

مشخصات تیشرت آستین بلند رگلان:

جنس تیشرت: ملانژ و پلی استر 
رنگ: طوسی و مشکی
نوع آستین: بلند 
حداکثر ابعاد چاپ: 30 در 40 سانتی متر
سایزهای موجود: M, L, XL, XXL 
نحوه شستشو: کلاملا قابل شستشو 
مشاهده ابعاد تیشرت رگلان

چاپ تیشرت ملانژ

چاپ تیشرت ملانژ طوسیچاپ روی تیشرت ملانژ از دیگر خدمات چاپ تیشرت توسط شابلون می باشد که از کیفیت چاپ بسیار بالائی برخوردار است. رنگ پارچه تیشرت ملانژ طوسی روشن بوده و در کنار قیمت مناسب دارای ظاهر و دوخت بی نظیری ست. اگر از آن دسته افرادی هستید که بدنبال تیشرتی خاص هستید تیشرت ملانژ مناسب شماست. چاپ از نوع سابلیمیشن مستقیم می باشد و تمامی رنگ به خورد پارچه میرود به همین علت کاملا قابل شستشو بوده و رنگ ها جلای بسیار زیادی دارند. این تیشرت چه به عنوان تیشرت تبلیغاتی و چه به عنوان تیشرتی با چاپ شخصی، یکی از بهترین و بی رغیب ترین گزینه ها برای انتخاب تیشرت می باشد.

مشخصات چاپ تیشرت ملانژ طوسی:

جنس تیشرت: ملانژ 
رنگ: طوسی
نوع آستین: کوتاه 
حداکثر ابعاد چاپ: 30 در 40 سانتی متر
نوع چاپ: مستقیم
سایزهای موجود: M, L, XL, XXL 
نحوه شستشو: کلاملا قابل شستشو
مشاهده ابعاد تیشرت ملانژ

چاپ تیشرت یقه دار

چاپ روی تیشرت یقه دار

تیشرت یقه دار به عنوان یک لباس شیک شناخته می شود. شابلون نیز بخشی از خدمات خود را به چاپ روی تیشرت های یقه دار اختصاص داده است. جنس این تی شرت ها جودون بوده و به علت زیبائی خاصی که دارد مورد پسند جوانان و شیک پوشان است. نحوه دوخت و تولید تیشرت یقه دار بگونه ایست که به عنوان تیشرت مردانه محسوب می گردد. چاپ روی این تیشرت ها به صورت لیبلی است. یعنی چاپ به خورد پارچه نمیرود. بلکه عکس مورد نظر روی لیبل های مخصوصی چاپ می شود سپس با استفاده از حرارت روی تیشرت یقه دار فیکس میگردد. در صورتی که سفارش شما بصورت تیراژ باشد امکان دوخت تیشرت یقه دار جودون با رنگ های متنوع امکانپذیر خواهد بود.

مشخصات چاپ تیشرت یقه دار جودون:

جنس: جودون
رنگ: رنگ بندی مختلف
انوع آستین: کوتاه
حداکثر ابعاد چاپ: 20 در 30 سانتی متر
نوع چاپ: لیبلی
سایزهای موجود: M, L, XL, XXL
اطلاعات بیشتر...

چاپ تیشرت مشکی پنبه ای

چاپ روی تیشرت تبلیغاتی مشکی پنبه ایچاپ روی تیشرت مشکی از دیگر خدمات شابلون می باشد. تیشرت های مشکی کاملا پنبه ایست و از بهترین جنس پارچه برای دوخت آن استفاده شده است لذا دارای کیفیت فوق العاده ای بوده و هنگام پوشیدن لطافت زیادی دارد و برای پوست بدن آزار دهنده نیست. چاپ روی تیشرت های مشکی به دو صورت لیبلی(استیکری) و مدیا انجام می پذیرد. در صورتی که طرح رنگی باشد از چاپ لیبلی استفاده خواهد شد بدین صورت که ابتدا طرح روی لیبل های مخصوصی چاپ می شود و این لیبل با حرارت روی تیشرت پرس میگردد به همین علت این نوع چاپ دارای حاشیه و پس زمینه خواهد بود و بعد از چاپ وجود یک لایه روی تیشرت مشکی مشهود بوده و با دست کشیدن قابل تشخیص میباشد. اما در صورتی که طرح ارسالی تک رنگ و بصورت خطی کار شده باشد چاپ مدیا انجام خواهد گرفت که بدون حاشیه و پس زمینه می باشد و علاوه بر زیبائی بیشتر ماندگاری بالاتری نیز دارد.

مشخصات چاپ تیشرت مشکی نخی:

جنس: نخ پنبه اعلاء (100% پنبه)
حداکثر ابعاد چاپ مدیا: 30 در 40 سانتیمتر
حداکثر ابعاد چاپ لیبلی: 20 در 30 سانتی متر
سایزهای موجود: M, L, XL, XXL
نحوه شستشوی چاپ لیبلی: با دست و آب سرد
نحوه شستشوی چاپ مدیا: کاملا قابل شستشو
اطلاعات بیشتر...

چاپ تیشرت فسفری

چاپ تیشرت فسفری چاپ تیشرت فسفری برای اولین بار توسط سایت شابلون ارائه میگردد. تیشرت های فسفری به رنگ های نارنجی، سرخابی و سبز موجود و قابل سفارش می باشد. این نوع تیشرت ها به سفارش مشتری های خاص شابلون تولید و جهت سفارش چاپ در سایت قرار گرفته است. چاپ این تیشرت ها به صورت مستقیم بوده یعنی چاپ به خورد پارچه میرود و بدون پس زمینه می باشد. به همین علت کاملا قابل شستشو می باشد و ماندگاری بسیار طولانی دارد. در نظر داشته باشید هر چقدر طرح های ارسالی تیره تر باشند چاپ زیباتر و بهتری در پی خواهد داشت. رنگ های مورد استفاده در این تیشرت ها بدیع و تازه بوده و با توجه به استقبال از رنگ های گرم و شاد مورد پسند جوانان می باشد.

مشخصات چاپ تیشرت فسفری:

جنس: 80% پلی استر + 20% پنبه
رنگ: سبز، نارنجی، سرخابی
حداکثر ابعاد چاپ: 30 در 40 سانتی متر
سایزهای موجود: L, XL, XXL
نحوه شستشو: 100% قابل شستشو
نوع چاپ: مستقیم
مشاهده ابعاد تیشرت فسفری

چاپ تیشرت سفید پنبه ای

چاپ روی تیشرت تبلیغاتی سفید پنبه ای

شابلون شرکتی ست که به چاپ لیبلی و بدون محدودیت رنگ با تیراژ بالا روی تیشرت های پنبه ای سفید می پردازد. این تیشرت ها آستین کوتاه و یقه گرد میباشد. جنس این تیشرت ها 100% پنبه ای بوده و از کیفیت بسیار بالائی برخوردار میباشد.این تیشرت ها قابلیت چاپ هر نوع عکس و لوگوئی را دارا میباشد. تیشرت های پنبه ای به علت جنس بسیار خوب به پوست بدن آسیب نمی رساند به همین علت می توانند انتخاب اول شما در خرید و سفارش این محصول باشد. البته به علت وجود مراحل آماده سازی سنگین و وقت گیر برای چاپ، قیمت تیشرت های سفید پنبه ای کمی بیشتر از سایر تیشرت ها میباشد. لازم است این نکته را ذکر نمائیم که دو نوع چاپ لیبلی تمام رنگ (شستشو با آب سرد و با دست) و چاپ مدیا تک رنگ (قابل شستشو) روی این تیشرت ها قابل انجام میباشد.

مشخصات چاپ تیشرت پنبه ای سفید:

جنس: پنبه ای اعلاء (100% پنبه)
حداکثر ابعاد چاپ مدیا: 30 در 40 سانتیمتر
حداکثر ابعاد چاپ لیبلی: 20 در 30 سانتی متر
سایزهای موجود: M, L, XL, XXL
نحوه شستشوی چاپ لیبلی: با دست و آب سرد
نحوه شستشوی چاپ مدیا: کاملا قابل شستشو
مشاهده ابعاد تیشرت سفید پنبه ای

چاپ تیشرت اسپورت

تیشرت آستین بلنداگر بدنبال لباسی و متفاوت و شیک میگردید و در عین حال تمایل دارید تا طرح مورد نظر خود را روی آن چاپ کنید ما تیشرت آستین بلند جدید و خاصی را برای فروش و چاپ عرضه کرده ایم. تیشرت های اسپورت آستین بلند تماما پنبه و دوخت بنگلادشی بوده و دارای کیفیت فوق العاده ای دارد که برای افراد خوش پوش لباسی متفاوت است. البته لازم به ذکر است که این تیشرت به صورت محدود عرضه می شود و در صورت اتمام دیگر برای فروش وجود نخواهد داشت. بنابراین در صورتی که تمایل به سفارش این تیشرت با عکس و طرح اختصاصی خودتان هستید حتما زودتر اقدام نمائید. روی این تیشرت می توان هر نوع عکسی بدون محدودیت رنگ تا ابعاد 20 در 30 چاپ نمود. چاپ به صورت لیبلی شفاف می باشد. می توانید از این تیشرت خاص به عنوان هدیه ای متفاوت با چاپ ویژه استفاد نمائید.

مشخصات تیشرت آستین بلند اسپرت:

جنس: 100% کتان
رنگ: سفید
حداکثر ابعاد چاپ: 20 در 30 سانتی متر
نوع چاپ: لیبلی
سایزهای موجود: -
قابلیت شستشو: دمای 50 درجه
مشاهده سایز تیشرت آستین بلند اسپورت

چاپ تیشرت بدون آستین

چاپ روی تیشرت بدون آستینمدل های مختلف و متنوعی توسط سایت شابلون جهت چاپ ارائه میشود. یکی از تی شرت هائی که طرفدار زیادی داشته و مرتبا از سایت شابلون درخواست میشد تیشرت بدون آستین مردانه است که بیشتر توسط ورزشکاران مورد استفاده قرار میگیرد. شما می توانید با ارسال عکس و یا طرح اختصاصی خود نسبت به چاپ آن اقدام نمائید. مدل این تیشرت ها اسپورت و ورزشی بوده و بسیار شیک و مدرن می باشد. عکسی که مشاهده می نمائید مربوط به پشت تیشرت است. عدم وجود آستین در این تیشرت ها باعث راحتی و فضای عمل بیشتری میگردد. جنس این تیشرت ها از نوع اسپان می باشد و دارای دوخت بسیار مناسبیست. همچنین چاپ روی این تی شرت ها به گونه ای ست که رنگ به خورد پارچه رفته و دارای کیفیت رنگ بی نهایت بالائی می باشد.

مشخصات تیشرت بدون آستین مردانه:

جنس: 60% پلی استر + 40% پنبه
نوع یقه: گرد
رنگ: سفید
حداکثر ابعاد چاپ: 20 در 30 سانتی متر
نوع چاپ: مستقیم
سایزهای موجود: S, M, L, XL, XXL
مشاهده ابعاد تیشرت بدون آستین مردانه
نحوه شستشو: حداکثر دمای 30 درجه
چاپ سویشرت

چاپ تیشرت زنانه


در این بخش می توانید تیشرت های زنانه و دخترانه را مشاهده نمائید و با ارسال طرح، عکس نوشته و یا لوگوی خود تیشرت اختصاصی خود را در اختیار داشته باشید. از این نوع تیشرت می توانید به عنوان هدایای تبلیغاتی و یا برای استفاده خودتان داشته باشید.

چاپ تیشرت بچگانه


ما کوچولو ها را نیز فراموش نکرده ایم. بخشی از مهم ترین تبلیغات تاثیرگذاری روی کودکان است که می تواند برای محصولاتی که مرتبط با کودکان است انجام گیرد و یا می تواند از جنبه ای دیگر به عنوان هدیه ای ویژه برای کودکی که دوستش دارید باشد. تیشرت های موجود هم آستین کوتاه و هم آستین بلند می باشد.