شابلون ارائه دهنده خدمات چاپ و هدایای تبلیغاتی

چاپ تقدیرنامه

شابلون در این بخش با ارائه تقدیرنامه هائی مدرن و فوق العاده زیبا محصولاتی به شما ارائه خواهد داد که بیش از پیش متفاوت بوده و شما را کاملا از دیگران متفاوت خواهد ساخت. حتما شما نیز می دانید که تقدیراز همکاران، کارمندان و یا مشتریان ویژه یکی از اصول شرکت ها و مایه ی تشویق و رشد آنها خواهد شد. ما نیز با ارائه ی این خدمات انواع لوح سپاس خاص خود و همچنین انواع تقدیرنامه را به شما ارائه خواهیم داد. تقدیرنامه های دیپلمات و یا الواح تقدیر طرح سنگ و همچینین تقدیرنامه سرامیکی از تولیدات ویژه ی ما می باشد. از موارد استفاده ی لوح تقدیرهای تولید شده می توان به تقدیرنامه اداری، لوح تقدیر روز معلم، لوح سپاس ورزشی، تقدیرنامه دانش آموزی، لوح تقدیر کارمندی، لوح سپاس بازنشستگی، تقدیرنامه تقدیر و تشکر از میهمانان، لوح تقدیر اعیاد و لوح سپاس ایام خاص انواع مناسبت ها نام برد.اگر شما نیز قصد دارید متفاوت ظاهر شوید و این تمایز را به رخ بکشید پس این بخش مناسب شما خواهد بود. برای اطلاع از انواع تقدیرنامه هائی که شابلون تولید می کند می توانید اطلاعات ذیل را مطالعه فرمائید.

تقدیرنامه دیپلمات

تقدیرنامه دیپلمات از ابتکارات شابلون بوده و برای تولید این محصول از بشقاب به عنوان تقدیرنامه استفاده شده است که زیبائی و درخشندگی و در عین حال باعث حفظ اصالت ایرانی می باشد و تولیدی انحصاریست. این تقدیرنامه از تمامی دیگر تقدیرنامه ها متمایز بوده و بیشتر مورد پسند افراد، شرکت ها و سازمان های خاص می باشد که می خواهند شخص ویژه ای را مورد تقدیر و تشکر قرار دهند. تاکنون این خدمات اکثرا برای تقدیر از مدیران عالی رتبه و یا میهمانان وی آی پی مورد استفاده قرار گرفته است. از آنجائی که امکان طراحی متنوع و بدون محدودیت برای این محصول وجود دارد لذا می توان تولیدات بسیار متفاوت و مختلفی در این حوزه داشت. در ضمن برای تولید ارزان تر این تقدیرنامه ها از پیش دستی نیز استفاده می شود. اینکار باعث کاهش هزینه ها و تولید تقدیرنامه هائی ارزان تر خواهد شد.

چاپ روی تقدیرنامه دیپلمات

نحوه تولید تقدیرنامه دیپلمات :

همانطور که ذکر شد برای تولید این تقدیرنامه ها از بشقاب و پیش دستی استفاده می شود. اما شاید برای شما نیز این سوال به ذهن خطور کند که چگونه می توانید چنین تقدیرنامه ای سفارش داده و داشته باشید. در این روش ابتدا از بشقاب و پیش دستی های مخصوص سفید و خامی استفاده خواهد شد که قابلیت چاپ دارند. سپس به ابعاد قطر بشقاب و یا پیش دستی طراحی انجام می گیرد. این طراحی می تواند با تمامی نرم افزارهای طراحی انجام گیرد. شما نیز می توانید با طراحی و تهیه متن خاص خود چنین طراحی انجام دهید. البته ما نیز در این بخش یاری رسان شما خواهیم بود و در صورتی که متمایل باشید می توانیم طرح های خاص خود را در این زمینه به شما ارائه دهیم تا از آن استفاده نمائید. تجربه ی ما در این مورد بسیار است و می توانید بدون نگرانی طرح خاص خود را در دست داشته باشید. سپس طرح مذکور با روش های خاص و همچنین پخت در کوره با دمای 300 درجه سانتی گراد روی بشقاب و یا پیش دستی مذکور انجام خواهد شد. سپس روی صفحه ای از جیر چسبانده و به وسیله ی قاب تکمیل خواهد گردید. چندین نوع قاب مختلف نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا نسبت به انتخاب و سفارش آن اقدام نمائید. البته یکی از ویژگی های خاص این تقدیرنامه ها این است که در صورت لزوم می توان آن را با قاب و یا بدون قاب سفارش داد. زیرا که این تقدیرنامه ها قابلیت این را دارند که بدون قاب و توسط گیره از دیوار آویزان شوند و یا روی پایه های مخصوصی قرار گیرند که در تمامی حالات فوق زیبائی خاص خود را خواهد داشت. البته مسلم است که وجود قاب شکل رسمی تری به تقدیرنامه های دیپلمات خواهد داد و به زیبائی آن خواهد افزود. اما حذف قاب باعث کاهش هزینه ها خواهد گردید. شما نیز بسته به شخصی که قصد دارید تا با استفاده از این تقدیرنامه های دیپلمات از وی قدردانی کنید می توانید در هر یک از حالت های ذکر شده آن را سفارش دهید.

ابعاد تقدیرنامه دیپلمات :

قطر تقدیرنامه دیپلمات کوچک 19 سانتی متر
قطر تقدیرنامه بزرگ 26 سانتی متر

ویژگی تقدیرنامه دیپلمات :


استفاده به صورت آویز با گیره
امکان قرار گیری روی پایه
امکان سفارش با قاب و یا بدون قاب بسته به نظر و سلیقه ی مشتری
زیبائی، جلا و متفاوت بودن
امکان چاپ تصویر، چهره، طرح و ... بدون وجود هرگونه محدودیت

نمونه تقدیرنامه های چاپ شده