چاپ عکس روی بشقاب و پیش دستی

اگر به دنبال هدیه ی تبلیغاتی خاص و یا هدیه ی ویژه ای برای اهدا به عزیزان، کارمندان و یا اعطا تحفه ای ارزشمند برای تقدیر از اشخاص در مراسم های خاص هستید پیشنهاد ما به شما چاپ عکس روی بشقاب است. تاریخچه تولید بشقاب در ایران به مدت های بسیار دور میرسد. در ابتدای شکل گیری تمدن های بزرگ ایرانی همواره نقاشی روی ظروف و بشقاب مورد توجه قرار گرفت. بعد از دوره ی اسلامی نیز با وارد شدن سبک های اسلامی در آثار هنری و استفاده از کوره برای پخت بشقاب های زیبائی با هنر دست شکل گرفت. ایران به عنوان مهد تمدن منشاء این هنر گرانبهاست اما به علت عدم توجه به این هنر مدت هاست که به انزوا رفته است. اما شابلون دوباره به سراغ این هنر اصیل و زیبا رفته و با بکارگیری دستگاه های جدید، مدرن و روش های ابتکاری توانسته مجددا این هنر را احیا نموده و آثار زیبائی خلق کند.

چاپ عکس روی بشقاب

در وصف این بشقاب ها خود می توانیم بگوئیم بی نظیر است و زیبائی فوق العاده ای دارد و البته مهم تر از همه اینکه هدیه ای بسیار خاص می باشد و نمونه ی آن در کمتر جائی پیدا می شود و البته ویژگی خاص آن چاپ عکسی ست که شما برای ما ارسال می کنید. این محصول و خدمات برخلاف انتظار ما بسیار مورد توجه قرار گرفته است و مشتریان ویژه ای پیدا نموده که خواهان هدایائی متفاوت و البته اصیل می باشند تا با بکارگیری از آن هنر تاریخی ایران را به رخ کشیده و نمایان نمایند که این مسئله نشان دهنده ی علاقه ی مردم ایران به فرهنگ و تاریخ اصیلشان می باشد. بسیاری از مدیران چاپ عکس روی بشقاب را برای هدیه در مناسبت های خاص به کارمندان و یا تقدیر از میهانان VIP تهیه نموده اند و تعداد کثیری از هنرمندان با همکاری شابلون به چاپ آثار خود و آثار معروف جهانی روی این بشقاب ها می پردازند و بازار ویژه و نوینی فراهم نموده اند. همچنین بسیاری از هنرمندانی که در زمینه دکوراسیون داخلی فعالیت می کنند بشقاب های مدرن و تزئینی را به عنوان پای ثابت طراحی خود قرار داده و از آن بکار می گیرند.

ویژگی های چاپ عکس روی بشقاب:

امکان تولید هر نوع عکس و با هر رنگ بدون محدویت
امکان چاپ تصویر صورت با وضوح و کیفیت بسیار بالا
امکان طراحی در رنگ ها و طرح های مختلف
زیبائی خارق العاده و رنگ های درخشان و وجدآور
داری پایه نگهدارنده مجزا برای قرار دادن بشقاب روی آن
دارای گیره جهت آویزان نمودن بشقاب روی دیوار
هنر اصیل و تاریخی ایرانی

نحوه تولید بشقاب های تزئینی:

نوع و جنس بشقاب های مورد استفاده چینی می باشد. بشقاب چینی برای این امر مناسب و دارای درخشندگی بالائیست. لازم به ذکر است که ما از بشقاب های سفید ساده و همچنین بشقاب های طرح دار برای چاپ استفاده می نمائیم در ضمن نحوه ی چاپ روی بشقاب به صورت چاپ حرارتی می باشد. یکی از محدودیت های این روش در اندازه و ابعاد چاپ است. حداکثر ابعاد چاپ در این روش 15 سانتی متر و در وسط بشقاب می باشد. اما یکی از محاسن آن ماندگاری طولانی و مقاومت بیشتر نسبت به چاپ های دیگر است.

نحوه نگهداری بشقاب های تزئینی:

ذکر این نکته لازم است که این نوع چاپ روی بشقاب کاملا تزئینی بوده و به هیچ وجه قابلیت کاربردی مستقیم ندارد. در واقع هدف تولید این نوع بشقاب ها فقط تزئین و به جهت زیبائی می باشد. لذا باید با احتیاط بسیار با آنها برخورد شود. خط و خش موجب از بین رفتن سطح چاپ خواهد گردید. در ضمن قابل مصرف برای کاربردهای روزانه مانند غذاخوردن نمی باشند. نحوه ی تمیز نمودن این بشقاب ها بکار گرفتن از پارچه نمناک می باشد که باید به آرامی روی سطح بشقاب ها کشیده شود تا گرد و خاک احتمالی را بزداید.

موارد کاربرد بشقاب های تزئینی :

دکوراسیون داخلی فضای منزل و محیط اداری
استفاده به عنوان هدیه جهت تقدیر از کارمندان و همچنین دانش آموزان مدارس و مهدکودک ها
استفاده جهت هدیه ی ویژه و گرانبها به عنوان روز تولد، ازدواج و...
جایگزین تابلوهای دیواری با تبدیل به تابلوبشقاب
استفاده در مراسم و اعیاد ایرانی و مذهبی با امکان تولید سفارشی
بکار گیری به عنوان گیفت در مراسم عروسی و یا میهمانی ها
استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی بسیار شیک و متفاوت

مدل بشقاب های موجود :

در حال حاضر ئ. نوع بشقاب وجود دارد که امکان چاپ روی آنها وجود دارد. بشقاب ساده از پر استفاده ترین مدل بشقاب های موجود می باشد که از نظر چاپ نیز کیفیت بسیار مطلوبی را ارائه خواهند داد. همچنین بشقاب طرحدار که حاشیه ی بسیار شکیلی داشته و بسیار زیبا می باشد. امکان سفارش این بشقاب ها به صورت آنلاین فراهم است.

  • تک : 27900 تومان
  • 10 تا 20 عدد : 25900 تومان
  • تخفیف ویژه تیراژ
  • موجود نیست

چاپ عکس روی پیش دستی

چاپ عکس روی پیش دستی چاپ عکس روی پیش دستی نیز دقیقا مشابه چاپ روی بشقاب می باشد با این تفاوت که اندازه پیش دستی کوچک تر بوده و مسلما قیمت آن کمتر و با صرفه ی اقتصادی بیشتری خواهد بود. البته بشقاب چون بزرگتر است زیبائی بیشتری دارد ولی در صورتی که تمایل دارید هزینه ی کمتری را صرف اینکار کنید پیش دستی گزینه ی بهتری خواهد بود. تمام ویژگی هائی که در مورد چاپ روی بشقاب ذکر شد در مورد پیش دستی نیز صادق است. ابعاد چاپ عکس روی پیش دستی به قطر ۹ سانتیمتر و فقط در مرکز آن می باشد یعنی بخشی از سطح دورتادور عکسی که چاپ شده است سفید باقی خواهد ماند. پیش دستی ها تولید شده دارای جعبه ی مخصوص می باشند و یک پایه نگهدارنده برای قرارگیری پیش دستی روی آن نیز از ویژگی های آن می باشد.

مشخصات چاپ پیش دستی

جنس پیش دستی: چینی
درجه کیفی پیش دستی: A
رنگهای موجود : سفید
دوام : تزئینی و غیرقابل استفاده
ابعاد قابل چاپ : ۲۰x۹.۳
وزن پیش دستی: ۳۶۰ گرم
قطر پیش دستی: ۲۰ سانتیمتر
قطر چاپ :‌۹ سانتیمتر

چاپ روی بشقاب طرحدار

چاپ عکس روی بشقاب طرحدار

چاپ روی بشقاب هتلی

چاپ روی بشقاب هتلی

  • تک : 27900 تومان
  • 10 تا 20 عدد : 25900 تومان
  • تخفیف ویژه تیراژ
  • موجود نیست

چاپ روی بشقاب پارس

چاپ روی بشقاب پارس

چاپ روی بشقاب ساده

چاپ روی بشقاب سفید ساده

چاپ لوگو روی بشقاب و پیش دستی

چاپ لوگو روی بشقاب و پیش دستی از دیگر خدمات محبوب شابلون می باشد. با چاپ اختصاصی لوگو و یا آرم روی بشقاب و پیش دستی علاوه بر سیستم تبلیغاتی مستقیم می توان زیبائی خاصی به ظروف مورد استفاده بخشید. سیستم چاپ لوگو روی بشقاب با سیستم چاپ عکس روی بشقاب با یکدیگر متفاوت می باشد. از آنجا که چاپ آرم و لوگو روی بشقاب و پیش دستی عموما جهت تبلیغات و همچنین بکارگیریی عملی از آن بشقاب و یا پیش دستی می باشد لذا نحوه ی چاپ روی آن به صورتی می باشد که به هیچ عنوان از بین نرود و به صورت کامل قابل استفاده باشد. به همین علت رنگ های خاصی بکار گرفته می شود و بعد از چاپ بشقاب و پیش دستی ها در کوره با دمای 850 درجه پخته می شوند. این عمل باعث می شود رنگ به طور کامل تثبت شده و نه تنها از ظرف جدا نشود بلکه ماندگاری همیشگی داشته باشد.

کاربرد بشقاب های لوگو دار:

استفاده در شرکت ها، ارگان ها، سازمان ها، رستوران ها، فست فودها، مساجد و...

اندازه لوگو و محل چاپ بشقاب :

در کل هیچ محدودیت خاصی برای اندازه ی لوگو و یا محل چاپ روی بشقاب و پیش دستی وجود ندارد اما به طور معمول اندازه ای که برای بشقاب در نظر گرفته می شود حدود 3/8 سانتی متر و این اندازه و یا آرم برای پیش دستی 2/8 سانتی متر می باشد. البته این اندازه ها با توجه به شکل و شمایل لوگو می باشد و در صورتی که لوگو کشیده و یا دراز باشد اندازه ها با توجه به آن تغییر خواهد نمود که در این مورد با سفارش دهنده هماهنگی های لازم صورت خواهد گرفت. این اندازه ها استاندارد هستند و شکل خوبی روی بشقاب و یا پیش دستی ایجاد می نمایند که بسته به نظر مشتری می تواند در لبه و یا در وسط بشقاب چاپ شود. این مورد بسته به سلقیه ی مشتری بوده و در هر دو حالت زیبائی خاص خود را دارد.

نوع چاپ لوگو روی بشقاب و پیش دستی:

همانطور که در مقدمه ذکر شد برای چاپ لوگو روی بشقاب و پیش دستی سیستم چاپ خاصی بکار گرفته می شود به نحوی که رنگ ها بعد از چاپ روی بشقاب و یا پیش دستی در کوره با دمای 850 درجه سانتی گراد پخته شده و به همین علت دارای مقاومت بالائی شده و قابلت ماندگاری همیشگی، عدم تغییر رنگ و همچنین قابلیت استفاده را خواهد داشت. اما ذکر این نکته نیز مهم می باشد که از آنجا که این رنگ ها با رنگ های معمولی متفاوت می باشند لذا گاهی در رنگ لوگو ها تغییراتی ایجاد می شود که لوگوی نهائی با لوگوی اصلی اندکی متفاوت است. البته این تفاون آنقدر اندک می باشد که قابل چشم پوشیست.در تکمیل این مطلب باید متذکر شویم که در این نوع چاپ رنگ ها به صورت منفک قابل چاپ خواهند بود و در صورتی که لوگوی شما دارای شیب رنگی و یا گرادیانت باشد باید تغییراتی در آن صورت گیرد تا قابل چاپ گردد. ما اینکار را به رایگان برای شما انجام خواهیم داد. کافیست لوگوی مورد نظر خود را برای ما ارسال فرمائید تا توسط کارشناسان واحد طراحی مورد بررسی قرار گیرد. ابعاد، اندازه و نحوه قرارگیری نیز به سلیقه شما خواهد بود.

ویژگی های چاپ روی بشقاب و پیش دستی:

قابل استفاده در مصرف عمومی و صرف غذا
دارای ماندگاری همیشگی و ثبات رنگ و عدم تغییر رنگ ها
قابل شستشو با هر نوع وسیله شامل ماشین ظرفشوئی و...
مقاوم در برابر گرما و دمای بالا
مقاوم در برابر اشیاء نوک تیز مانند چاقو، قاشق و چنگال